Послуги

Видалення зубів

Збереження натуральних зубів є найважливішою метою для стоматологів. Таким чином, видалення зуба виконується в загальному в тих випадках, коли немає альтернативних варіантів лікування. Розрізняють абсолютні і відносні показання для видалення зубів.
Зубні переломи
Абсолютні показання для видалення зубів:
1. Зуб надзвичайно рухливий (третя ступінь рухливості) і не очікується регенерації тканин навколо зуба.
2. Поздовжній перелом кореня зуба.



Рентген с переломом зуба
3. Неправильне положення зуба, як це часто буває з зубами мудрості, або недостатня кількість місця для зуба, і це не може бути виправлено ортодонтичними методами.
4. Надкомплектні зуби, особливо якщо вони перешкоджають прорізуванню постійних зубів.

Панорамный снимок, где видна лежачая восьмерка

ВІДНОСНІ ПОКАЗАННЯ ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ ЗУБІВ:

1. Велика втрата твердих тканин зуба (емалі, дентину), при цьому прогноз на збереження зуба за допомогою пломби або коронки нетривалий.
2. Пацієнт відмовляється від лікування зуба, який його турбує.
3. Пацієнт не може в фінансовому відношенні дозволити собі витрати на будь-які заходи щодо збереження зубів (наприклад, коронка).
4. Існує неспіввідношення між розміром зуба і щелепи, тому не всі зуби знаходять достатньо місця: екстракційна терапія як частина ортодонтичного лікування.
5. Компенсаційне видалення, коли зуб відсутній з протилежної сторони щелепи, при цьому слід уникати зміщення осьової лінії (наприклад, відсутній зуб 35: зуб 45 необхідно видалити для компенсації зміщення зубів).

ВИДИ ОБЕЗБОЛЮВАННЯ ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ ЗУБА

Перед видаленням зуба проводять процедуру анестезії
Анестезія на верхній щелепі.
У випадку видалення зубів на верхній щелепі зазвичай проводиться інфільтраційна анестезія (ін’єкція навколо зуба за допомогою місцевого анестетика). Ефект анестезії зазвичай починається через одну хвилину і досягає максимуму через 20 хвилин. Зуб можна видаляти через 3 хвилини.

Анестезія на нижній щелепі.
На нижній щелепі ми робимо провідникову анестезію для блокування нижнього альвеолярного нерву. Провідникова анестезія зазвичай триває від 2 до 3 годин, але може тривати набагато довше.
Інтралігаментарна (внутрішньозв’язкова) анестезія.
Іншим варіантом анестезії є інтралігаментарна анестезія, що підходить для видалення зубів як на нижній щелепі, так і на верхній. Анестетик вводиться в пародонтальну зв’язку за допомогою тонкої (0,3 мм) голки. Оскільки потрібен дуже високий тиск, ми використовуємо спеціальний шприц (наприклад, шприц Citoject або шприц Soft-Ject). Для кожного кореня зуба потрібен як мінімум один прокол. Розчин анестезувального засобу проникає в зв’язку зуба, до кінчика кореня зуба і обезболює нервові волокна, що входять в пульпу. При внутрішньозв’язковій (інтралігаментарній) анестезії на зуб в цілому вводиться менше анестетика, що особливо важливо для пацієнтів з високим ризиком виникнення гіпертонії.

Екстракція зубів під внутрішньовенною седацією.
На відміну від методу місцевої анестезії, описаного вище, загальна анестезія відключає свідомість. Якщо Ви не впевнені чи підходить Вам загальна анестезія, Ви можете отримати персональну консультацію в нашій клініці.

ЯК ДОВГО ТРИВАЄ ВИДАЛЕННЯ?

Після того, як наступить анестезія, проводиться видалення зуба. Видалення зуба зазвичай триває від декількох секунд до півгодини, в залежності від складності процедури. Нормальним побічним ефектом при кожному видаленні є кровотеча із пошкоджених судин ясен і кістки. Для припинення кровотечі зазвичай достатньо притискання стерильного тампона впродовж 30 хвилин.
Отриманий згусток крові (коагулят) в лунці є ідеальною пов’язкою. Хірургічні шви ми використовуємо, щоб зменшити відкриту ділянку рани. Також ми це робимо при видаленні декількох зубів за один сеанс. Після видалення зуба ми видаємо знеболювальне. Анальгетики не повинні містити ацетилсаліцилову кислоту, так як це негативно впливає на згортання крові.

Вартість процедури

Видалення зуба
1 500 грн
Видалення зуба складне
2 500 грн
Атипове видалення зуба
4 800 грн

ПОВЕДІНКА ПАЦІЄНТА ПІСЛЯ ВИДАЛЕННЯ

Після операції правильна поведінка важлива для гарного загоєння ран і зменшення можливих ускладнень.
1. Ми не рекомендуємо водіння транспортних засобів після видалення і коли ще діє анестезія.
2. До місця видаленого зуба необхідно через кожну годину на 15 хвилин прикладати холод.
3. На наступний день після видалення ми рекомендуємо полоскати порожнину рота розчином хлоргексидину, але не в першу добу, так як активне полоскання може викликати порушення прикріплення кров’яного згустку.
4. Слід уникати молочних продуктів, так як молочні бактерії, що містяться в них, будуть впливати на згусток крові, що утворюється.
5. Вживання кофеїну (кава, чорний чай, енергетичні напої), нікотину або алкоголю має бути обмежене, оскільки вони сприяють кровотечі.
6. Зерно горіхів і продукти, що містять розсипчасті компоненти, також можуть бути проблематичними, оскільки крихти можуть потрапити в рану і викликати запалення.
7. Також важливо слідкувати за тим, щоб зуби і ділянка рани ретельно очищувались невеликою м’якою зубною щіткою після кожного прийому їжі.
8. Раптове підвищення артеріального тиску також може бути проблематичним і викликати кровотечу з лунки.
9. Необхідно в першу добу обмежити фізичну активність.
10. Ви не повинні нічого їсти відразу після процедури, допоки місцевий анестетик діє. Анестетик не дає Вам відчуття ступеня тиску на рану.
11. Також ми рекомендуємо спати перші три доби на високій подушці, так як горизонтальне положення голови може посилити набряк і провокувати кровотечу.
Онлайн - запис
Онлайн - запис

    Перший крок до красивої, здорової посмішки починається із зустрічі з Вами.

    Або

    МОЖЛИВІ УСКЛАДНЕННЯ ПІСЛЯ ВИДАЛЕННЯ ЗУБА

    Ускладнення можуть бути наступними:
    1. Біль, набряк, гематома (синяки).
    2. Ускладнення відкривання рота, ускладнення ковтання.
    3. Суха постекстракційна лунка внаслідок розпаду кров’яного згустку.
    4. Повторна кровотеча.
    Рідкісні ускладнення:
    1. Перфорація верхньощелепної пазухи.
    2. Проштовхування кореня зуба в верхньощелепну пазуху.
    3. Побічні ефекти анестетика.
    4. Подразнення нижнього альвеолярного або язикового нерва анестезією, тимчасове оніміння.
    5. Пошкодження сусідніх зубів.
    6. Травми м’яких тканин.
    Дуже рідкісні ускладнення:
    1. Перелом нижньої щелепи або скронево-нижньощелепного суглоба.
    2. Вивих скронево-нижньощелепного суглоба.
    3. Злам ін’єкційної голки під час анестезії.
    4. Проковтування зуба.
    5. Аспірація зуба (потрапляння зуба в дихальні шляхи).

    ДОГЛЯД ЗА ПОСТЕКСТРАЦІЙНОЮ ЛУНКОЮ

    Після важких видалень ми призначаємо контрольний візит через декілька днів після видалення.
    Якщо рана вшита, шви повинні бути зняті не раніше, ніж через 10 днів.
    Цю послугу надають лікарі:
    Головний лікар. Стоматолог-хірург вищої категорії, стоматолог-ортопед