Блог

22.10.2023
dentist treats patient's teeth
Термін служби реставрації зубів
Як довго тримається реставрація зубів? Дізнайтесь про основні фактори, що впливають на термін служби реставрації, і про те, як продовжити її життя.
Детальніше
20.10.2023
Лікування пародонтозу: сучасні методи
Лікування пародонтозу: сучасні методи
Лікування пародонтозу – це комплекс заходів, спрямованих на відновлення тканин ясен та запобігання подальшому руйнуванню зубів.
Детальніше
12.09.2023
Portrait of businessman pointing at his white teeth
Навіщо зашивають ясна після видалення зуба?
Екстракцію зубів виконують з багатьох причин – при сильній рухливості, переломі кореня, неправильному положенні, надкомплектності тощо. Буває, що після видалення нерва зуба під коронкою розвивається карієс, і якщо його виявити занадто пізно, орган важко зберегти.
Детальніше
12.09.2023
Які імпланти краще ставити
Які імпланти краще ставити?
Існує декілька видів ортопедичних рішень. Протези відрізняються модифікацією, параметрами, умовами використання, тим, як ставлять імпланти зубів. Найкращий варіант для того чи іншого випадку може підібрати лише лікар.
Детальніше
24.07.2023
What is Pulpitis?
Що таке пульпіт?
Пульпіт — поширене стоматологічне захворювання, виявляють у 20-25% пацієнтів із патологіями ротової порожнини. Хвороба вражає як корінні, так і молочні зуби. Через фізіологічні особливості у дітей перехід від карієсу до пульпіту відбувається дуже швидко.
Детальніше
20.07.2023
How to Take Care of Your Braces?
Як правильно доглядати за брекетами?
Брекет-система — один з найбільш популярних та ефективних методів виправлення прикусу у дітей, дорослих. Для усунення та запобігання дискомфорту необхідно знати, як правильно доглядати за брекет-системою і ротовою порожниною, як правильно харчуватися, якщо зафіксовані брекети. Розглянемо всі ці питання у статті.
Детальніше
26.04.2023
Beautiful girl sitting in the dentist's office
Надкомплектні зуби
Надкомплектні зуби, чим загрожують і чи можна з ними жити. ✔️Небезпека надкомплектних зубів, види та симптоми гіпердонтії.
Детальніше
25.04.2023
Dos and Don'ts of Eating with Braces
Що можна їсти з брекетами?
Правила харчування при носінні брекетів ✔️Розкажемо, чим харчуватися після встановлення брекетів і які продукти можна їсти в перші дні✔ Догляд за брекетами після їжі.
Детальніше
14.03.2023
Привыкнуть к протезам
Як звикнути до знімних зубних протезів?
Швидкість адаптації до зубних протезів індивідуальна. Вона залежить від типу встановлених конструкцій, кількості заміщуваних зубів, фізіологічних особливостей будови порожнини рота конкретної людини, її загального стану здоров'я.
Детальніше
14.03.2023
Що буде, якщо не виправити неправильний прикус
Що буде, якщо не виправити неправильний прикус?
Неправильний прикус – причини, наслідки, способи виправлення ✔️Основні методи лікування неправильного прикусу.
Детальніше