Екстракцію зубів виконують з багатьох причин – при сильній рухливості, переломі кореня, неправильному положенні, надкомплектності тощо. Буває, що після видалення нерва зуба під коронкою розвивається карієс, і якщо його виявити занадто пізно, орган важко зберегти.
Існує декілька видів ортопедичних рішень. Протези відрізняються модифікацією, параметрами, умовами використання, тим, як ставлять імпланти зубів. Найкращий варіант для того чи іншого випадку може підібрати лише лікар.
Пульпіт — поширене стоматологічне захворювання, виявляють у 20-25% пацієнтів із патологіями ротової порожнини. Хвороба вражає як корінні, так і молочні зуби. Через фізіологічні особливості у дітей перехід від карієсу до пульпіту відбувається дуже швидко.
Брекет-система — один з найбільш популярних та ефективних методів виправлення прикусу у дітей, дорослих. Для усунення та запобігання дискомфорту необхідно знати, як правильно доглядати за брекет-системою і ротовою порожниною, як правильно харчуватися, якщо зафіксовані брекети. Розглянемо всі ці питання у статті.
Правила харчування при носінні брекетів ✔️Розкажемо, чим харчуватися після встановлення брекетів і які продукти можна їсти в перші дні✔ Догляд за брекетами після їжі.
Швидкість адаптації до зубних протезів індивідуальна. Вона залежить від типу встановлених конструкцій, кількості заміщуваних зубів, фізіологічних особливостей будови порожнини рота конкретної людини, її загального стану здоров'я.