facebook
123
Посміхнисьсвоємууспіху
Посміхнисьсвоємууспіху
Patient Service Patient Service
print_header

fsd

Лікування пародонтозу

Пародонтит – найпоширеніше стоматологічне захворювання, яке зустрічається у кожної четвертої людини. Проявляється оголенням шийок зубів і утворенням в яснах пародонтальних кишень. Являє собою запальний процес, що супроводжується зменшенням обсягу ясен, руйнуванням кісткової тканини, що веде до випадання зубів. Найчастіше спостерігається у чоловіків і жінок старше 35 років.

У гострій формі захворювання відзначається кровоточивість і запалення ясен (гінгівіт), хиткість і зміщення зубів. Зниження місцевого імунітету і приєднання інфекційного процесу призводить до появи гнійних виділень.

Стан зубів і ясен до початку терапії. Пацієнтці 36 років. Скарги на кровоточивість і рихлість ясен, галитоз (неприємний запах з порожнини рота) і незначну рухливість окремих зубів. Діагностовано генералізований пародонтит в гострій стадії Обстеження 1. Пародонтологічне обстеження вказує на наявність масштабного зубного нальоту, значну кровоточивість і глибокі пародонтальні кишені Стан зубів і ясен після проведення пародонтологичної терапії. Відзначено істотне поліпшення і стабілізація стану. Пацієнтка перебуває на диспансерному обліку в нашій клініці і періодично проходить підтримуючу терапію Обстеження 2. Пародонтологічне обстеження після терапії вказує значне зменшення зубного нальоту, глибини пародонтальних кишень і кровоточивості ясен

Домашнє самотестування на наявність пародонтиту

Оскільки запальний процес в тканинах пародонта схильний протікати хронічно і без больових відчуттів, то рання симптоматика пародонтиту не відрізняється специфічними проявами. Однак Ви можете розпізнати у себе пародонтит, відповівши на наступні питання:

1. Чи кровоточать ясна при жуванні жорсткої і твердої їжі, від дотику, під час чищення зубів?

2. Десна набула підвищену чутливість або опухла.

3. Десна стала здаватися коротшою.

4. Зуби стали здаватися довшими.

5. Зуби стали рухливими або змістилися.

6. Верхні і нижні зуби почали по-іншому стикатися. Між зубами виникли проміжки.

7. З'явилися гнійні виділення з зубоясневих кишень.

8. З'явився неприємний запах з рота, що не проходить після чищення зубів і зберігається тривалий час.

Якщо Ви відповіли хоча б на одне питання ствердно, рекомендуємо Вам відвідати стоматолога і перевірити стан порожнини рота. У нашій клініці готові уважно поставитися до Ваших скарг і в разі необхідності запропонувати терапію.

Терапія пародонтиту

Початковим етапом лікувального процесу стає професійна чистка зубів. Нерідко після цієї процедури запалення ясен проходить, а неглибокі пародонтальні кишені закриваються.

Потім слідує кюретаж пародонтальних кишень методом Deep Scaling (підясневий скейлінг зубів). Він має на увазі ретельну санацію підясневих кишень і коренів зубів. Підясневий скейлінг проводиться під місцевою анестезією за допомогою ультразвуку і ручних кюрет.

Апаратне лікування пародонтозу в нашій клініці також виконується за допомогою неодимового лазера. Лазерна терапія пародонтиту не травматична і безболісна, відрізняється високим знезаражувальним і біостимулюючим результатом.

Мікрохірургія в цілях тканинної і кісткової регенерації

Хірургічне лікування пародонтиту актуально при тяжкому ступеню захворювання з наявністю глибоких ясенних кишень і значним дефіцитом кісткової тканини. У нашій клініці ми працюємо з наступними відновними методиками:

1. Збільшення зони кератінізованої прикріплених ясен.

2. Спрямована регенерація м'яких тканин.

3. Спрямована регенерація кісткової тканини.

4. Пародонтологічна пластика.

Рецесія ясен в зоні ікла Установка з'єднувального трансплантата Накладення швів Клінічна картина через 1 рік

 У Клініці естетичної стоматології Вас навчать правилам ефективної гігієни порожнини рота, проведуть ранню діагностику пародонтиту, підберуть індивідуальну програму терапії і нададуть кваліфікований супровід на весь період лікування.