Послуги

Дентальна імплантація

ЩО ТАКЕ ІМПЛАНТАТ?

Дентальний імплантат – штучна конструкція, яка замінює корінь втраченого зуба та інтегрується в кісткову тканину верхньої або нижньої щелепи. Імплантація зубів може слугувати опорою для коронок, а також знімних або незнімних конструкцій.

Зубні імплантати найбільш близькі до здорових, природних зубів. Вони дозволяють вам жити так, як ви хочете – впевнено їсти, посміхатись, сміятись, розмовляти і насолоджуватись усіма вашими щоденними справами, не переживаючи про свої зуби.
Дентальний імплантат

ЕТАПИ ІМПЛАНТАЦІЇ

Коли зубні імплантати встановлюються в щелепну кістку (А), вони зростаються з вашою природною кісткою і стають міцною основою для підтримки одного або декількох штучних зубів, які називаються коронками.
Абатмент (В) розміщується поверх зубного імплантата, щоб підтримувати ваші коронки.
Коронки виготовляються в зуботехнічній лабораторії за попередньо знятими відбитками (С).
Дентальний імплантат
Випадок №1
Пацієнтка після ортодонтичного лікування звернулась в стоматологічну клініку з проханням отримати незнімні конструкції на місці відсутніх других верхніх зубів.
Зачатки зубів 12, 22 були відсутні. Між центральними зубами спостерігалась діастема.
Пацієнтці була запропонована імплантація зубів одночасно разом з операцією по збільшенню кісткової тканини, з подальшим протезуванням.
Через 4 місяці після імплантації пацієнтці були фіксовані формувачі ясен і зняті відбитки для виготовлення цільнокерамічних вінірів на 11 і 21 зуби і цільнокерамічних коронок на індивідуальних цирконієвих абатментах на 12 і 22 зубах.
Через 10 днів конструкції були фіксовані.
Цільнокерамічні реставрації зубів повністю влаштували пацієнтку. Контрольні огляди показують стабільний результат.

ПЕРЕВАГИ ІМПЛАНТАЦІЇ ЗУБІВ

Імплантація в руках досвідченого лікаря і при правильному плануванні є однією з найбільш безпечних і передбачуваних процедур в стоматології.

Сучасні зубні імплантати успішно використовуються вже більше 50 років.

ПРОТИПОКАЗАННЯ ДЛЯ ІМПЛАНТАЦІЇ ЗУБІВ

Тяжкі загальні захворювання, такі як діабет, серцево-судинні захворювання, захворювання печінки і нирок, пухлинні захворювання при хіміотерапії або променевій терапії є протипоказаннями.
Зубна імплантація є відносним протипоказанням для затятих курців, які не готові кинути палити, а також для зловживання алкоголем і наркотиками. Те саме стосується і важких психічних захворювань.
Вагітність і годування груддю є протипоказанням для імплантації зубів.
Ріст кісток має бути завершений. Зазвичай це стосується жінок у віці 18 років і чоловіків 20 років.
Онлайн запис
ОНЛАЙН-ЗАПИС

  Перший крок до красивої, здорової посмішки починається із зустрічі з Вами.

  КОНЦЕПЦІЯ «ВСЕ-НА-4-Х»

  Концепція «все-на-4-х» забезпечує нашим пацієнтам фіксацію ортопедичної конструкції відразу після проведення імплантації зубів. All-in-4
  Переваги цієї концепції імплантації:
  • фіксація повної зубної дуги на чотирьох імплантатах;
  • можливість не нарощувати кістку;
  • процедура проходить в один етап, оскільки негайне навантаження ефективне і відразу дає результат;
  • незнімні конструкції, які встановлюються пацієнту, є більш практичними як в експлуатації, так і в догляді за ними в порівнянні зі знімними;
  • ефективність даного методу науково доведена.

  ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО ЗУБНІ ІМПЛАНТАТИ

  Зубні імплантати являються єдиним варіантом відновлення відсутніх зубів, що зберігає натуральну кістку від атрофії (фізіологічного зменшення кістки після видалення зубів).

  600 р. н. е.
  Давні зубні імплантати були виявлені приблизно в цьому часі в щелепі у жінки з племені Майя.
  В 1952 р.
  Швецький хірург-ортопед П. І. Бранемарк виявив, що титан природним чином зростається з кісткою і одним із перших почав встановлювати титанові імплантати.
  3 000 000
  На сьогоднішній день у трьох мільйонів жителів США є імплантати, число котрих зростає на 500 тисяч щорічно.

  Вартість імплантів

  Хірургічний етап системою «Alpha Bio», Israel і коронкою із діоксиду цирконію на гвинтовій фіксації
  23 000 грн
  Хірургічний етап системою «Nobel Biocare», Switzerland/USA і коронкою із діоксиду цирконію на гвинтовій фіксації
  43 000 грн
  1. Чи є обмеження у віці для встановлення імплантатів? Обмежень у віці немає. Нашому пацієнту, у якого прижились і функціонують всі 5 імплантатів – 84 роки. Такий вік є абсолютно нормальним для лікування в європейських країнах, якщо у пацієнта немає протипоказань до імплантації.
  2. Як довго необхідно чекати на імплантацію після видалення зуба? Після видалення зуба ми ставимо імплантати через 6-8 тижнів або через 4 місяці в залежності від об’єму кісти, що збереглась.
  3. Чи можуть слугувати імплантати впродовж всього життя? Коефіцієнт успіху після імплантації складає більше ніж 99%. При відповідному догляді і регулярному виконанні програми гігієни, яка індивідуально розробляється нами після імплантації, вони можуть слугувати впродовж всього життя.
  4. Які є показання для встановлення імплантату? При поодиноко відсутніх зубах, при відсутніх бокових зубах, при повній втраті зубів на верхній та нижній щелепах. Імплантати не прив’язані до віку.
  5. Чи є болісним встановлення імплантату? Не більш болісне, ніж будь-яке інше лікування зубів. Імплантація проводиться під місцевою анестезією, за бажанням і показаннями під медикаментозною седацією (стан хірургічного сну) або  загальним наркозом.
  6. Які існують протипоказання до імплантації? Основним абсолютним протипоказанням до імплантації є променева терапія при онкологічних захворюваннях. Відносні протипоказання – остеопороз, цукровий діабет, захворювання щитоподібної залози, нервові і психічні захворювання, важкі захворювання серцево-судинної системи. В цих випадках питання імплантації вирішується індивідуально.
  7. Як часто буває відторгнення імплантату? Офіційна статистика показує, що правильно поставлений імплантат приживається в 98,5% випадків. Виходячи з багаторічного досвіду у сфері імплантації, ми даємо показник – 98-99%.
  8. Якщо у пацієнта алергія на матеріал імплантату? Згідно зі статистикою німецької асоціації імплантологів алергія на титан, з якого виготовляється імплантат, зустрічається у одного з 10,000 пацієнтів. В такому випадку ми маємо можливість провести алергологічний тест LTT (Limphozytentransformation). Якщо алергія на титан підтверджується, ми рекомендуємо ставити менш популярні, але ефективні цирконієві імплантати.
  9. Скільки імплантів мені необхідно встановити? При поодиноко відсутньому зубі – 1 імплантат, при втраті бокових зубів 2-3 імплантати, при беззубій верхній або нижній щелепі 4 імплантати для знімного протезу, що опирається або 6-8 імплантатів для незнімного мостоподібного протезу.
  10. Існують нові технології проведення імплантації? На сьогоднішній день існують навігаційні системи, які за допомогою 3D моделювання дозволяють провести імплантацію без розрізу.