facebook
123
Посміхнисьсвоємууспіху
Посміхнисьсвоємууспіху
Patient Service Patient Service
print_header

fsd

Імплантація зубів

Що таке дентальний імплантат?

Дентальний імплантат – штучна конструкція, яка замінює корінь втраченого зуба і вводиться в кісткову тканину верхньої або нижньої щелепи. Імплантати можуть служити опорою для коронок, а також знімних і незнімних зубних протезів.

У сучасній стоматології найбільшим успіхом користуються імплантати, що виготовлені з титану. Цей матеріал заслужив довіру по ряду причин:

 • титан сумісний з організмом людини. Крім зубних імплантатів, з нього виробляють штучні клапани серця і суглоби. Титан гіпоалергенний. Алергічні реакції зустрічаються вкрай рідко (1 випадок на 10 000);
 • кісткова тканина щелепи вростає в тіло титанового імплантату. Цей процес називається остеоінтеграція. Завдяки таким властивостям титану, кісткова тканина не розсмоктується на місці видаленого зуба, а зростає і зберігає природний рельєф;
 • титанові імплантація зубів в Києві не спричиняють дискомфорт. Пацієнти відчувають їх як "рідні" зуби.

Чому варто встановлювати зубні імплантати?

Ми завжди рекомендуємо своїм пацієнтам заміщати видалені зуби імплантатами, так як після видалення зуба кісткова тканина може піддаватися атрофії через відсутність навантаження. При установці імплантату навантаження розподіляється зі звичайною інтенсивністю і обсяг не втрачається.

Альтернативою імплантації є мостовидні протезування. Однак, при установці мостовидних протезів, як правило, зачіпаються сусідні здорові зуби. Таким чином, виникає не тільки ризик втрати кісткової тканини, але і ризик руйнування тканин здорових зубів.

Видалення зубів

Видалення зубів будь-якого рівня складності – стандартна процедура в нашій клініці. Згідно з останніми дослідженнями, протягом перших чотирьох місяців після екстракції (видалення) зуба, відбувається втрата альвеолярної кістки до 60%. Такий процес значно ускладнює подальшу реабілітацію беззубої ділянки. По-перше, при втраті кісткової маси можуть виникнути труднощі з імплантація зубів Києві і протезуванням. По-друге, це може торкнутися естетичного вигляду зубів і м'яких тканин.

У нашій клініці практикуються різні методики збереження обсягу лунок після видалення зубів. Залежно від клінічної картини, ми успішно застосовуємо останні техніки збереження м'яких тканин: DBBM-Collagen, Collagenmatrix і Punch-техніку.


Поліпшення якості життя

Відсутність зубів або використання неякісних протезів, які погано сидять, приносить людині сильний дискомфорт і може викликати різні проблеми, як із зовнішнім виглядом, так і зі здоров'ям.

Фіксований до імплантатів протез має ряд незаперечних переваг:

 • естетичний зовнішній вигляд;
 • відсутність проблем з вимовою;
 • стійкість до жувальних навантажень;
 • довговічність.

Концепція "все-на-4-х"

Концепція "все-на-4х" забезпечує нашим пацієнтам фіксацію ортопедичної конструкції відразу після проведення імплантації.

Завдяки хірургічного шаблоном ми маємо можливість застосовувати цю концепцію, уникаючи помилок і ускладнень.

Переваги концепції:
 • фіксація повної зубної дуги за лише на чотирьох імплантатах;
 • можливість не нарощувати кістку;
 • процедура проходить в один етап, оскільки негайне навантаження ефективне і відразу дає результат;
 • незнімні конструкції, які встановлюються пацієнтові, набагато практичніше як в експлуатації, так і в догляді за ними, у порівнянні зі знімними;
 • даний метод науково доведений своєю ефективністю.

Планування імплантації. Навігаційна імплантація

У нашій клініці велику увагу приділяють питанню детального планування, 3D-діагностики та навігаційній імплантації. Це допомагає домогтися найкращих і, що дуже важливо, довгострокових результатів.

До початку процедури ми аналізуємо томограмму пацієнта. Завдяки такому тривимірному зображенню ми бачимо точну анатомію щелеп, нерви, кровоносні судини і визначаємо ідеальне розташування імплантату. На основі об'ємної томографії ми також визначаємо щільність кісткової тканини.

Програма, в якій ми працюємо, дає можливість імплантологу розмістити імплантат дуже точно як з хірургічної точки зору, так і з ортопедичної. При впровадженні імплантатів ми використовуємо хірургічні шаблони. Такий метод дозволяє домогтися оптимального балансу між стабільністю і естетичністю.