Матіюк Галина Василівна

Лікар-стоматолог вищої категорії, стоматолог-ортодонт
Матіюк Галина Василівна
Лікар-ортодонт. Має вищу кваліфікаційну категорію. Дійсний член Асоціації ортодонтів України.Закінчила Київський медичний університет ім. О.Богомольця у 1993 році.Дійсний член Асоціації ортодонтів України, та член Асоціації стоматологів України. Сертифікований спеціаліст з лінгвальної техники.

Здійснює:
  • діагностику та лікування патологій прикусу знімною та незнімною апаратурою;
  • вирівнювання зубного ряду, застосовуючи систему прямої дуги AGWICE, MBT;
  • лінгвальні брекети системи Incognito;
  • протезування вінірами, металокерамічними коронками, безметаловими коронками, на основі діоксиду цирконію, IPS IMPRESS, LAVA;
  • використовує новітні технології (ортодонтичні імплантати, еластопозиціонери).
Веде терапевтичну та ортопедичну практику.Пройшла курс у професора Stephen Williams (Данія), професора Clifford Saper – (США), професора Alexander, Winsauer (Ізраїль – Problem solwing in orthodonties).
Статьи доктора
How to Take Care of Your Braces?
Матіюк Галина Василівна
20.07.2023
169
Брекет-система — один з найбільш популярних та ефективних методів виправлення прикусу у дітей, дорослих. Для усунення та запобігання дискомфорту необхідно знати, як правильно доглядати за брекет-системою і ротовою порожниною, як правильно харчуватися, якщо зафіксовані брекети. Розглянемо всі ці питання у статті.
Детальніше
Beautiful girl sitting in the dentist's office
Матіюк Галина Василівна
26.04.2023
269
Надкомплектні зуби, чим загрожують і чи можна з ними жити. ✔️Небезпека надкомплектних зубів, види та симптоми гіпердонтії.
Детальніше