Новини

03.12.2023
kak-vybrat-podhodyashchuyu-formu-zubov
Як вибрати підходящу форму зубів?
У цій статті ми розповімо як покращити видимість зубів під час розмови. Ви дізнаєтеся, які методи можна використовувати і як вибрати підходящий для вас.
Детальніше
01.12.2023
beautiful-young-woman-posing
Як зробити усмішку більш привабливою?
У цій статті ми розповімо, як зробити свою посмішку ідеальною. Ви дізнаєтеся, які етапи необхідно пройти, щоб досягти бажаного результату.
Детальніше
08.06.2023
Blog post preview image
Моделювання форми і топографії передніх і бокових зубів в біомеханічній концепції
Побудувати натуральний колір зуба – реальний, кропіткий і творчий процес. Всі аспекти такого 3D-моделювання анатомії зуба з композитного матеріалу розкриває 4-х денний авторський курс вищої школи “Аполонія”. Насичена, цікава участь Марини Віталіївни Ставярської в майстер-класі переходить в практику нового досвіду художньої реставрації зубів.
Детальніше
11.02.2022
Blog post preview image
Концепція лікування “All-on-4” 2021 року.
2-го грудня Володимир Вікторович проходив навчання концепції лікування “All-on-4”. Проводив навчання один з найкращих світових спеціалістів Enrico Agliardi. На лекції були детально розібрані питання імплантації та протезування беззубих щелеп без кісткової пластики з опорою лише на 4-х імплантатах. Провести лише одну хірургічну операцію, виготовити зуби за один день і зробити так, щоб пацієнт з повною...
Детальніше
27.11.2019
Blog post preview image
III міжнародний конгрес «Синергія естетики та здоров’я в ортодонтичному лікуванні».
Осінь – пора підсумків, логічне завершення повсякденної роботи за рік. А в ортодонтичному товаристві відбувся III міжнародний конгрес «Синергія естетики та здоров’я в ортодонтичному лікуванні».
Детальніше
26.11.2019
Blog post preview image
Курс професора Томаса Лінкявічуса
Головний лікар Володимир Дуда відвідав теоретичний курс Томаса Лінкявічуса «Концепція нульової втрати кістки.
Детальніше
05.11.2019
Blog post preview image
Головний лікар Володимир Дуда на курсах в Німеччині
13 жовтня 2019 року наш Головний лікар Володимир Дуда відвідав курс «Менеджмент м’яких тканин і кісткова пластика у лікуванні із застосуванням зубних імплантів» в Баден-Бадені (Німеччина).
Детальніше
03.06.2018
Blog post preview image
Стоматологічний конгрес “LF8”
2-го червня, у Києві, пройшов стоматологічний конгрес "LF8".
Детальніше
26.11.2017
Blog post preview image
Навчальний курс з Енріко Альярді і Джакомо Фаббрі
24-25 листопада 2017 Головний лікар нашої клініки, Володимир Дуда, пройшов навчальний курс «Методи реабілітації в концепції «All-on-4».
Детальніше
03.10.2017
Blog post preview image
Доктор Галина Матіюк на курсах Dr.Marco Ross.
У вересні, в рамках академії безперервного навчання ортодонтів, Галина Матіюк прослухала курс Dr.Marco Ross (Італія) "Early Orthodontic Treatment". На знімках наведені випадки раннього лікування.
Детальніше