Послуги

Протезування зубів

ЩО ТАКЕ ПРОТЕЗУВАННЯ ЗУБІВ?

Це відновлення втрачених зубів або їх фрагментів підготовлювальними реставраціями, незнімними конструкціями (вініри, вкладки, коронки, мостоподібні протези, які розташовуються на своїх зубах або імплантатах) і знімними конструкціями (часткові, повні знімні протези, іммедіат-протези, бюгельні протези).
Якщо для кріплення протезу ще є окремі зуби, тоді говорять про часткове протезування. Якщо всі зуби відсутні – такий протез називаэться повним знімним. Зубні протези можуть бути прикріплені до імплантатів і в такому випадку ця конструкція називається «протезом з опорою на імплантати». Такі протези в свою чергу бувають знімні з опорою на імплантати, умовно-знімні і цементовані.

ЩО ТАКЕ ПОВНІ ЗНІМНІ, ЧАСТКОВО ЗНІМНІ І МОСТОПОДІБНІ ПРОТЕЗИ

Всі знімні протези складаються з пластикової основи рожевого кольору, на якій закріплені пластмасові, композитні або керамічні зуби.
Протезы

ПЕРЕВАГИ ПОВНИХ ЗУБНИХ ПРОТЕЗІВ:

+

Швидке виготовлення.

+

Можливість виконання майже для кожного пацієнта.

+

Підходить при поганій гігієні порожнини рота.НЕДОЛІКИ ПОВНИХ ЗУБНИХ ПРОТЕЗІВ:


Протез на верхній щелепі перекриває піднебіння, це викликає часткову втрату смаку їжі та іноді відчуття нудоти.

Повний знімний протез фіксується тільки за допомогою клею, він не особливо стабільний і може зміщуватись при пережовуванні, це може негативно позначитись на вимові і функції жування.

Його необхідно чистити після кожного прийому їжі.

З причин, вказаних вище, ми здебільшого використовуємо їх як тимчасові.
Частково-знімні протези використовуються, коли проміжки між зубами, що залишилися настільки обширні, що їх вже не можна закрити одним або декількома мостовидними протезами.
Мостовидні протези виготовляються за наявності двох опорних зубів і за відсутності максимум двох зубів, що стоять поряд. Мостовидні протези набагато зручніші ніж знімні. Вони фіксуються на опорні зуби і мають більший термін служби.
В залежності від розміру зубного проміжку або варіантів кріплення, можуть використовуватись різні види протезів, а саме:
• суцільнолиті бюгельні протези;
• телескопічні протези;
• протези на імплантатах.
Також можливий комбінований протез, який поєднує в собі різні елементи цих варіантів.
Онлайн - запис
Онлайн - запис

  Перший крок до красивої, здорової посмішки починається із зустрічі з Вами.

  Випадок №1
  Пацієнт з Португалії звернувся в клініку з бажанням отримати гарну посмішку. На консультації з’ясувалося, що більшість зубів були рухливими, був присутній неприємний запах і кровоточивість ясен під час чистки зубів.
  Нами було запропоновано лікування, яке складається з двох етапів.
  Перший етап. В стані медикаментозного сну, пацієнту були видалені всі зуби, встановлено 4 імплантати на верхній щелепі і 6 імплантатів на нижній щелепі.
  Через 2 дні ми зафіксували тимчасові коронки на обидві щелепи. Таким чином, через 4 дні пацієнт повернувся додому з новою красивою посмішкою. Другий етап: через 4 місяці ми плануємо зняти нові відбитки для виготовлення постійної конструкції.
  Бюгельный протез Бюгельний протез – це знімний частковий протез, який кріпиться до зубів, що залишилися за допомогою литих металевих кламерів або замків. Каркас цього протезу виготовлений з медичного сплаву, на який приварюється пластикова основа рожевого кольору з прикріпленими пластмасовими, композитними або керамічними зубами.
  Телескопический протез Телескопічний протез – це також знімний зубний протез, який фіксується до зубів, що залишилися і/або імплантатів. На відміну від бюгельного протезу, у нього немає кламерів або замків. Він має так звані телескопічні коронки, які складаються з двох частин, завдяки яким фіксується протез. Первинна коронка (внутрішній телескоп) прикріплена до власного зуба або імплантату і виконана з металу. Вторинна коронка (зовнішній телескоп) вбудована в частковий знімний протез і вдягається на первинну коронку разом із зубним протезом.
  Випадок №2
  Пацієнт звернувся в стоматологічну клініку з проханням покращити зовнішній вигляд зубів і отримати красиву «білосніжну» посмішку.
  При об’єктивному огляді виявлено велику кількість зубів з карієсом і ускладненим карієсом, генералізований пародонтит, поганий рівень гігієни, глибокий прикус, ретрузійний профіль і травмувальна оклюзія.
  Перед стоматологами стояло завдання змінити прикус, форму, колір і положення зубів.Також необхідно було визначити які зуби будуть видалятись. Від ортодонтичного лікування зубів пацієнт відмовився. Він проживає в Італії і міг періодично приїжджати до нас.
  Пацієнт залишився задоволений естетичним і функціональним результатом імплантологічного лікування.
  Ми видалили зуби з 15 по 25 і з 35 по 45. Залишили тільки вісім молярів (16,17,26,27,36,37,46,47), одномоментно встановили по шість зубних імплантатів на кожну щелепу і через декілька днів зафіксували тимчасові коронки. Зуби, що залишились були сановані і запротезовані тимчасовими коронками.
  Через чотири місяці пацієнту були повторно зняті відбитки і виготовлені постійні цирконієві коронки на гвинтовій фіксаці.
  Протез на імплантатах.
  Протез на імплантатах.
  Протези на імплантатах використовуються, коли залишилось мало або взагалі немає власних зубів. Зубні імплантати – це штучні корені зубів, які інтегруються в щелепну кістку. В залежності від ситуації на імплантаті можливо закріпити коронку, міст або протез.
  1. Як скоро можна протезуватись на імплантатах? Є декілька видів навантажень на імплантати. Частіше за все ми використовуємо протокол, за яким нижню щелепу ми навантажуємо коронками через 2 місяці, а верхню – через 4-6 місяців. Іноді вдаємось до негайного навантаження – відразу після встановлення імплантату надягається коронка. Такий метод використовується частіше за все в естетично значущій для пацієнта зоні. Це дозволяє зберегти анатомію і відчувати себе комфортно. Якщо ми будемо використовувати трабекулярні імплантати Zimmer, то в цьому випадку ми зможемо фіксувати коронки всього через шість тижнів після встановлення імплантату.
  2. Як довго можна носити тимчасову коронку? Тут назва «тимчасова» говорить сама за себе і означає, що ви можете використовувати її лише впродовж короткого періоду часу. Вона використовується до тих пір, доки не буде виготовлена постійна коронка. Якщо за цей час вона відклеїться (тимчасова коронка фіксується на зуб на тимчасовий цемент), треба буде звернутись до стоматолога для повторного встановлення, якщо в даний час ви не можете замінити тимчасово встановлену коронку на постійну. Зауважте, що тимчасове використання довше місяця не рекомендується. Однак цей показник може варіюватись. І все залежить від кожного випадку окремо. Оскільки тимчасова конструкція не може повністю виконувати всі функції зуба, затягувати її заміну на постійний зуб не варто.
  3. Скільки днів необхідно для виготовлення коронки? В залежності від клінічної ситуації ми виготовимо Вам коронку впродовж 3-8 днів.
  4. Незнімні або знімні протези для зубів? Зубні протези можуть бути незнімними, умовно-знімними і знімними. Незнімні протези – це завжди якісне, надійне та довговічне рішення. З таким протезом зберігається щелепна кістка пацієнта і сам протез забезпечує чудову стабільність і надає відчуття впевненості. Єдиний недолік – неможливість легко видалити їх після початкового встановлення. Умовно-знімні зубні протези встановлюються на природні зуби або зубні імплантати і виготовляються коли неможливо встановити достатню кількість імплантатів для протезної незнімної реставрації. Якщо умовно-знімний протез фіксувати до імплантатів, він також збереже кістку щелепи. Такі протези мають здатність вилучатись, їх легше ремонтувати та професійно чистити. Знімні зубні протези виготовляються в тих випадках, коли по різним причинам неможливо встановити незнімні або умовно-знімні протезні реставрації. Перевага знімних протезів в тому, що пацієнт може самостійно виймати їх з рота,  доступна ціна і простота виготовлення.