Послуги

Лікування зубів уві сні (седація)

ЩО ТАКЕ СЕДАЦІЯ?

При травматичних, довготривалих маніпуляціях пацієнтам рекомендується проводити їх у стані седації. Під її дією пацієнт поринає в поверхневий сон, виконує всі команди лікаря і при цьому не відчуває будь-якого фізичного і психологічного дискомфорту. Побічні ефекти зведені до нулю. Седація зберігає здатність пацієнта самостійно дихати, без апарату штучної вентиляції легень.
Седативного ефекту можна досягти різноманітними шляхами, такими як оральний, внутрішньом’язовий, внутрішньовенний та інгаляційний. В нашій клініці ми використовуємо внутрішньовенну седацію.

ЯК ПІДГОТУВАТИСЬ ДО СЕДАЦІЇ?

Для уникнення ускладнень під час седації Вам необхідно підготуватись наступним чином: Перш за все ми повинні одержати від Вас інформовану згоду з приводу отримання стоматологічної допомоги в стані седації. Наш анестезіолог збере у Вас детальний анамнез і проведе обстеження з метою розуміння до якої групи пацієнтів Ви належите у відповідності з класифікацією Американського товариства анестезіологів (ASA). Лише пацієнти, які відповідають критеріям ASA I і ASA II можуть розглядатись для проведення седації в умовах амбулаторії.
Для планових процедур із використанням седації застосовується правило «2-6 натщесерце» ( за 2 години до седації не вживати рідини і за 6 годин – тверду їжу).

ОСНОВНІ ПОКАЗАННЯ ДЛЯ СЕДАЦІЇ:

1. Зубна фобія і тривожність.
2. Травматичні і довготривалі стоматологічні процедури.
3. Медичні стани, посилені стресом, такі як стенокардія, астма і епілепсія.
4. Діти старше 1 року.
5. Розумово відсталі люди.
6. Неефективна місцева анестезія з будь-якої причини.

ПЕРЕВАГИ ПРОВЕДЕННЯ СЕДАЦІЇ В НАШІЙ КЛІНІЦІ

В нашій клініці всі стоматологічні маніпуляції з використанням седації проводяться із застосуванням спеціального обладнання, завдяки якому ця процедура стає безпечною і максимально ефективною.
Седація при лікуванні зубів

ПЕРШІ 24 ГОДИНИ ПІСЛЯ ХІРУРГІЧНОГО ВТРУЧАННЯ РЕКОМЕНДОВАНО:

• знаходитись під наглядом близьких Вам людей;
• не брати активну участь у вуличному русі;
• не займатись видами діяльності, що потребують максимальної уваги;
• не вживати алкоголь.
Онлайн - запис
Онлайн - запис

    Перший крок до красивої, здорової посмішки починається із зустрічі з Вами.

    Або

    1. Яка різниця між седацією і наркозом? Седація – це методика, за якої відбувається вплив на центральну нервову систему, якраз такий, що дозволяє виконати лікування в більш комфортних умовах для пацієнта, при цьому пацієнт знаходиться в свідомості, може самостійно дихати і спілкуватись з лікарем. Під час седації не відбувається виділення катехоламінів (гормонів страху), тому загоєння і відновлення протікає в декілька разів швидше і краще. Загальний наркоз – повний анестезіологічний захист з медикаментозним сном, загальним знеболенням і контролем роботи всіх важливих систем організму, включно з контролем глибини сну.
    2. Чим небезпечний стан після седації? Медикаментозна седація може вплинути на Вашу здатність правильно і швидко реагувати на події, що відбуваються, що, в свою чергу, може спричинити серйозні наслідки. Тому впродовж доби після обстеження Ви не повинні:
    • керувати автомобілем або іншими транспортними засобами;
    • приймати будь-які важливі рішення або підписувати юридичні документи;
    • вживати алкоголь або снодійні засоби.
    Цю послугу надають лікарі: