""
123
Посміхнисьсвоємууспіху
Посміхнисьсвоємууспіху
Patient Service

fsd

Реставрація та відновлення зубів

Під реставрацією зубів розуміється їх повернення, а також покращення їх форми, кольору та функції.

В залежності від бажаного результату, особливостей прикусу, вихідного стану зубів застосовуються прямий і непрямий методи їх відновлення.

Для прямої реставрації застосовуються композитні матеріали. Вони наносяться пошарово, моделюються і  тверднуть за зубі за допомогою засвічування. При цьому на жувальних зубах  краще за все застосовувати спеціальні дуже міцні композити, в той час як для передніх більш важливими є оптичні властивості матеріалу. В наш час це найпоширеніший спосіб швидкого відновлення зубів.

Чим більший об’єм реставрованої частини зуба, тим значнішими будуть зовнішні впливи та усадка самого матеріалу. Саме тому для максимального періоду служби  часто застосовують непрямий метод.

Скарга пацієнтки: незадовільний стан фотополімерних реставрацій фронтальних зубів

Вигляд до початку лікування

Кінцевий результат

Непряма реставрація  виготовляється в лабораторії і фіксується  уже в готовому вигляді. Як правило, матеріалом слугує сучасна цільна кераміка, яка зовнішньо не відрізняється від власного зуба.

Варіанти реставрацій при цьому варіюють від найменших і найтонших – керамічні «пломби», накладки  (onlay), вініри, до таких, що покривають зуб з декількох сторін –полукоронки (overlay), коронки. Цей варіант реставрацій виділяється винятковою точністю, міцністю,  відсутністю усадки, зміни кольору та блиску.

Мета будь-якої реставрації – відновити функціональність та естетику зубів, продовжити  вітальність і період  їх служби. Тому ми прагнемо використовувати всі найкращі з відомих на сьогодні методик, направлених на це.  Дентальний мікроскоп полегшує контроль цілковитої очистки зуба від залишків карієсу перед реставрацією,  при цьому допомагає провести менш травматичне препарування. Антисептична обробка та ізоляція допомагають зберегти тканини зуба під реставрацією незміненими на довгі роки, що в більшості випадків створює умови для  довічної їх служби.