facebook
123
Посміхнисьсвоємууспіху
Посміхнисьсвоємууспіху
Patient Service Patient Service
print_header

fsd

Професійна гігієна зубів

Гігієна ротової порожнини і зубів – це, перш за все, профілактичний захід. З її допомогою можна зменшити ризик розвитку стоматологічних захворювань. Однак дієва профілактика може бути досягнута тільки шляхом доповнення домашнього догляду професійної гігієною.

Професійне чищення зубів – це стоматологічна процедура, що дозволяє усунути видимі дефекти зубної емалі (наліт, пігментні плями, зубний камінь), створити і підтримати біологічну рівновагу мікрофлори порожнини рота. Все це необхідно для профілактики уражень зубів і захворювань пародонту (оточуючих зуб м'яких тканин), підвищення локального імунітету.

Тим, кому необхідна гігієнічна чистка зубів в Києві, пропонуємо відвідати Клініку естетичної стоматології. Ми підберемо комплекс відновлювальних і оздоровлюючих процедур, який буде враховувати Ваші персональні показання.

Протягом діагностичного обстеження ми проведемо тест на фарбування зубної емалі, що дозволяє оцінити рівень забруднення зубів нальотом і проведемо замір глибини пародонтальних кишень, який необхідний для грамотного вибору гігієнічних засобів.

Комплексна гігієнічна чистка зубів включає наступні маніпуляції:

1. Зняття твердого мінералізованого зубного нальоту за допомогою ультразвуку;

2. Усунення зубного нальоту методом Air-Flow;

3. Під час пародонтологической чистки ми проводимо полірування прикореневого ділянок (шийок зубів) кюретами;

4. Остаточна чистка зубів з застосуванням професійних зубних паст;

5. Полірування міжзубних проміжків за допомогою штрипсів (шліфувальних смужок).

Ультразвукова чистка зубів – це метод гігієнічної обробки зубної поверхні з використанням ультразвуку. Робоча маніпула (насадка) обробляє кожен зуб окремо. Вплив ультразвуковими хвилями здатне впоратися навіть із зубним каменем.

Чищення зубів системою Air-Flow – це метод гігієни шляхом повітряного розпилення на зубну поверхню дрібнодисперсного порошку з водою. Даний метод супроводжується легким висвітленням емалі.

Профілактика карієсу

Основною причиною виникнення і розвитку карієсу є зубний наліт. Формування його відбувається як результат неякісної гігієни зубів і ротової порожнини. Саме тому гігієнічна чистка зубів, виконана стоматологом-гігієністом, стане не тільки естетичної процедурою, але також надійною профілактикою каріозного ураження.

Чищення зубів ефективно усуває м'який наліт і тверді відкладення в таких важкодоступних місцях, як задня поверхня зубного ряду і міжзубні проміжки. Домашня чистка за допомогою зубної щітки і флосса не в змозі забезпечити таку гігієну.

Гігієна з ефектом відбілювання

Разом з оздоровлюючим і загальнозміцнюючим результатом, професійна чистка зубів володіє чудовим естетичним ефектом. З її допомогою можна добитися освітлення зубної емалі на 1-2 тони.

Чищення зубів добре справляється навіть з вираженим і стійким потемнінням емалі внаслідок куріння, частого вживання чорного чаю і кави. Зникає жовтуватий наліт, зазвичай присутній на поверхні шийки зуба ближче до ясен і в міжзубних проміжках. Тому тим, хто бажає мати гарну посмішку, зовсім не обов'язково проходити відбілювання зубів.

Професійна чистка зубів  – це надійна профілактика карієсу, а також природна краса без відбілювання. Після такої маніпуляції зуби набувають приємну гладкість і здоровий блиск. Для збереження краси, здоров'я зубів і ротової порожнини рекомендується відвідувати стоматолога-гігієніста 2 рази на рік.