Послуги

Імплантація зубів Аll-on-4

В 1998 році лікар Пауло Мало успішно пролікував першого пацієнта з концепцією лікування All-on-4. З тієї пори сотні тисяч пацієнтів пройшли лікування за цією методикою.
Концепція лікування All-on-4 – це економічне рішення лікування без кісткової пластики, яке надає пацієнтам фіксований повний арковий протез в день операції з опорою на чотирьох імплантатах. В беззубу щелепу ми встановлюємо два паралельних імплантати в передній ділянці щелепи і два імплантати нахилені до 45º в бокових ділянках. В це ж відвідування ми зможемо зафіксувати до імплантатів тимчасову ортопедичну конструкцію, що складається з 10-12 зубів. Таким чином можна уникнути нарощування кістки (синусліфтингу), нахиливши бокові імплантати і використовуючи залишкову кістку.
ПЕРЕВАГИ ALL-ON-4
Переваги цієї методики наступні:

1. Швидке покращення якості життя. Фіксований повний арковий протез в день операції призводить до підвищення задоволеності пацієнта стосовно функцій, естетики, дотику, мови і самооцінки.


2. Більш короткі терміни лікування. Нахил бокових імплантатів усуває необхідність тривалої процедури з нарощування кістки, а також дає можливість отримати зуби в один день з імплантацією.


3. Зниження витрат. Ця концепція є найменш дорогою в порівнянні з традиційними методами лікування.


All in 4
ЕТАПИ ІМПЛАНТАЦІЇ І ПРОТЕЗУВАННЯ ЗА ПРОТОКОЛОМ ALL-ON-4
1. На першому етапі Вам необхідно зробити комп’ютерну томографію для планування імплантації і протезування.
2. Далі ми знімемо відбитки і виготовимо Вам тимчасові коронки, які будуть фіксуватись до імплантатів.
3. На третьому етапі ми встановимо Вам 4 імплантати і відразу прикрутимо до імплантатів тимчасові коронки.
4. Через 4 місяці ми виготовимо постійні коронки з опорою на 4 імплантати.
НАУКОВІ ДАНІ І СТАТИСТИКА
Концепція лікування All-on-4 є перевіреним довготривалим рішенням зі спостереженням більше 20 років.
98%
Після статистичного аналізу пацієнтів, які були запротезовані методикою All-on-4 (все-на-4), через 10 років 98% з них показали стабільний результат.
95%
Концепція лікування All-on-4 – висока задоволеність пацієнтів. В одному дослідженні 95% з 250 пацієнтів були задоволені своїми новими зубами.
98%
98% пацієнтів рекомендують це лікування.
Онлайн - запис
Онлайн - запис

  Перший крок до красивої, здорової посмішки починається із зустрічі з Вами.

  Або

  НЕДОЛІК ПРОТЕЗУВАННЯ
  ALL-ON-4
  Однак навіть такий ефективний метод протезування не позбавлений деяких недоліків.

  1. Його не можна застосовувати при сильній атрофії щелепної кістки, оскільки в цьому випадку навіть нахилене розташування імплантатів не надасть необхідної міцності кріплення протезу.
  2. Якщо виходить з ладу один з чотирьох імплантатів, неможливо використовувати попередню ортопедичну конструкцію, і, відповідно необхідно замінити імплантат і виготовити нові протези.
  АЛЬТЕРНАТИВНІ ВАРІАНТИ ПРОТЕЗУВАННЯ
  All-in-3

  При яскраво і середньо вираженій атрофії кісткової тканини ми рекомендуємо користуватись альтернативними методами протезування.

  Імплантація «Все-на-трьох» – «All-on-3»

  Це ще один протокол, представлений компанією Nobel, – він ще називається «Trefoil». Використовується тільки на нижній щелепі і базується на використанні всього трьох дентальних імплантатів, які встановлюються в передній зоні паралельно один одному. Є альтернативою All-on-4, оскільки застосовується в тому випадку, якщо в дистальному відділі імплантати під кутом встановити неможливо.

  Імплантація «Все-на-шести» – «All-on-6»

  Такий спосіб застосовується при атрофії кісткової тканини середнього ступеню. Принцип лікування оснований на концепції All-on-4, але має деякі відмінності від неї. Оскільки кількість імплантатів в цьому випадку збільшена ще на два, протез фіксується більш надійно. Протокол All-on-6 проводиться також при серйозних запаленнях тканин пародонту, тобто на фоні пародонтиту.
  All-in-6
  1. Чи витримають 4 імплантати конструкцію з 12 зубів? Такі конструкції виготовляються з 1998 року. Статистичні дані говорять, що такі конструкції слугують стільки ж часу, що і звичайні конструкції з опорою на 6 або 8 імплантатів.
  2. Чи можливо використовувати старі протези в якості тимчасових коронок? Так, можливо. Для цього старі протези необхідно адаптувати після імплантації і після чого фіксувати їх до встановлених імплантатів.
  3. Чи встановлюють імплантати без розрізів ясен? Іноді ми вдаємось до виготовлення хірургічного шаблону для того, щоб без розрізів встановити імплантати і відразу на них фіксувати тимчасові коронки. Такий метод найменш травматичний, хоча і потребує декілька днів підготовки і більш дорогий. 
  Цю послугу надають лікарі:
  Головний лікар. Стоматолог-хірург вищої категорії, стоматолог-ортопед