facebook
123
Посміхнисьсвоємууспіху
Посміхнисьсвоємууспіху
Patient Service Patient Service
print_header

fsd

Нарощування кістки

Тривимірне планування та навігаційна імплантація, застосована в нашій клініці, часто дає можливість використовувати вихідний об’єм кістки без додаткового її збільшення. Тим не менше, в випадках сильної втрати кісткової тканини щелепна кістка повинна підлягати реконструкції.

Через ризик інфікування та алергічних реакцій  ми використовуємо, для збільшення кістки, переважно власну кістку пацієнта (аутотрансплантант). Тільки таким чином можна досягнути чудового результату.

В більшості випадках немає необхідності в додатковому травматичному втручанні, так як забір кістки виконується під час імплантації прямо з місця вторгнення імплантата в вигляді кісткової стружки, яка використовується для відновлення втраченої кістки.

Якщо є необхідність у великій кількості матеріалу, ми за допомогою 3D-планування  визначаємо місце забору аутотрансплантата та п’єзохірургічним інструментом здійснюємо забір кістки.

Ми застосовуємо також самі сучасні процеси селекції кістки, такі як інжиніринг кісткової та м’якої тканин та різноманітні фактори росту, які виробляються з власної крові.

Пьезохірургія - метод проведення хірургічних маніпуляцій в стоматології, таких як видалення зубів, підсадки кісткової тканини та імплантації зубів. Під впливом ультразвукових хвиль, відбувається розсічення навіть самих твердих тканин, при цьому м'які тканини абсолютно не травмуються.

Центрифуга - дає можливість отримати фібрин, збагачений тромбоцитами (PRF) - аутоматрікс отриманий з концентрату тромбоцитів крові пацієнта. Спрощена процедура виготовлення, безпосередньо в кабінеті лікаря, дозволяє швидко виготовити фібринову мембрану, не втрачаючи потенціал до стимуляції росту кістки і м'яких тканин. Основною властивістю цього аутобіоматеріала (PRF) є повільне вивільнення факторів росту протягом більше 7 днів. Це сприяє швидкому загоєнню ран.