facebook
123
Посміхнисьсвоємууспіху
Посміхнисьсвоємууспіху
Patient Service Patient Service
print_header

fsd

Вініри

Ортопедична реабілітація - відновлення втрачених зубів або їх фрагментів підготовчими реставраціями, незнімними конструкціями (вініри Киів, вкладки, коронки, мостовидні протези) які розташовуються на своїх зубах або імплантатах) і знімними конструкціями (часткові повні знімні протези, іммедіат-протези, бюгельні протези).

У клініці розроблена методика виготовлення первинних підготовчих реставрацій (коронок), які можуть бути знімними або незнімними і будуть надані відразу після видалення зубів, імплантації, препаровки зубів під незнімні ортопедичні конструкції. Ці коронки характеризуються гарною естетикою і функціональністю.

виниры Киев виниры Киев виниры Киев виниры Киев

Для зміни форми і кольору вітальних (живих) зубів у фронтальній ділянці застосовується один з найскладніших видів протезування  (керамічні накладки на зуби, що мають товщину 0,3 - 0,5 мм). Вініри функціонально надійні і мають чудовий естетичний результат. Використання дентального мікроскопа для обробки зуба під вінір, вкладку, коронку дозволяє зробити роботу дуже точною і довговічною.

Керамічні, композитні та золотовмісні вкладки показані при втраті тканин зуба в бокових ділянках.

Коронки покривають зуб повністю або є складовою частиною імплантату. У клініці використовуються цільнокерамічні коронки, цільнокерамічні коронки на каркасі за методикою CAD/CAM, золотовмісні з використанням гальванічного методу і металокерамічні коронки з вмістом нікелю, кобальту, хрому.

Якщо неможлива імплантація, а також в якості первинної ортопедичної конструкції, використовуються знімні протези.

Клініка співпрацює з німецькою зуботехнічною лабораторією DentalArt. Наші німецькі партнери допоможуть Вам вирішити найскладніші завдання протезування зубів. Коронки, вініри, умовно-знімні конструкції, виконані в лабораторії DentalArt,завжди високоестетичні, дуже надійні і втілюють у собі багаторічні традиції німецької стоматології.

Фонетичні тести

Вимова звуків має прямий зв'язок з взаємовідносинами між зубами, губами та язиком. У результаті створення реставрацій може порушитися вимова. Для визначення деяких функціональних і естетичних параметрів в нашій клініці використовують фонетичні проби, завдяки яким пацієнт має можливість ідеально відкоригувати дикцію на етапі виготовлення провізорних реставрацій. Фонетичні проби являють собою надійний засіб для оцінки естетичних і функціональних показників, а також допомагають визначити правильне положення, висоту коронок зубів і міжальвеолярну відстань.