""
123
Посміхнисьсвоємууспіху
Посміхнисьсвоємууспіху
Patient Service

fsd

Вініри

Ортопедична реабілітація - відновлення втрачених зубів або їх фрагментів підготовчими реставраціями, незнімними конструкціями (вініри Киів, вкладки, коронки, мостовидні протези) які розташовуються на своїх зубах або імплантатах) і знімними конструкціями (часткові повні знімні протези, іммедіат-протези, бюгельні протези).

виниры Киев

Пацієнтка звернулася зі скаргами на зміну кольору старих фотополімерних реставрацій у фронтальній ділянці верхньої щелепи. Її не влаштовувала форма зубів і  вигляд усмішки на фото. Бажанням пацієнтки було мати гарні, білі зуби. За колірною шкалою вона вибрала найбіліші зуби. Після моделювання нової форми зубів в комп'ютерній програмі DSD (Digital Smile Desing) ми розпочали створення "нової посмішки"

виниры Киев

Зубними техніками була виготовлена нова форма зубів, яку ми перенесли в порожнину рота до початку обточування зубів під керамічні вініри. Форма повністю задовольнила пацієнтку. Після чого ми приступили до обточування зубів і зняття відбитків. У цей же день їй були виготовлені тимчасові вініри

виниры Киев

Пацієнтка проживає за кордоном. Її проханням було виготовити вініри протягом тижня. Вініри були виготовлені і фіксовані в порожнині рота протягом п'яти робочих днів. Результат пацієнтку повністю задовольнив

виниры Киев

Завдяки візуалізації нової посмішки в комп'ютерній програмі і в порожнині рота до початку втручання і злагодженої роботи нашої команди, нами в короткі терміни був досягнутий чудовий результат по естетичній реабілітації зубів верхньої щелепи

У клініці розроблена методика виготовлення первинних підготовчих реставрацій (коронок), які можуть бути знімними або незнімними і будуть надані відразу після видалення зубів, імплантації, препаровки зубів під незнімні ортопедичні конструкції. Ці коронки характеризуються гарною естетикою і функціональністю.

виниры Киев

У Пацієнтки патологічна стираємість: старі пломби, які необхідно замінити; дисколорит зубів

виниры Киев

Стан порожнини рота після протезування суцільнокерамічними коронками та вінірами

виниры Киев

Результат роботи Пацієнтку повність задовольнив

виниры Киев

Результат роботи Пацієнтку повність задовольнив


Для зміни форми і кольору вітальних (живих) зубів у фронтальній ділянці застосовується один з найскладніших видів протезування  (керамічні накладки на зуби, що мають товщину 0,3 - 0,5 мм). Вініри функціонально надійні і мають чудовий естетичний результат. Використання дентального мікроскопа для обробки зуба під вінір, вкладку, коронку дозволяє зробити роботу дуже точною і довговічною.

Керамічні, композитні та золотовмісні вкладки показані при втраті тканин зуба в бокових ділянках.

Коронки покривають зуб повністю або є складовою частиною імплантату. У клініці використовуються цільнокерамічні коронки, цільнокерамічні коронки на каркасі за методикою CAD/CAM, золотовмісні з використанням гальванічного методу і металокерамічні коронки з вмістом нікелю, кобальту, хрому.

Якщо неможлива імплантація, а також в якості первинної ортопедичної конструкції, використовуються знімні протези.

Пацієнт звернувся зі скаргами на стерті зуби, численні сколи ріжучих країв

Головним побажання Пацієнта було мати гарні, білі зуби. Нами було запропоновано реконструкція керамічними вінірами

Після узгодження форми і кольору, були виготовлені і фіксовані керамічні вініри на обидві щелепи

Результат роботи Пацієнта повністю задовольнив

Клініка співпрацює з німецькою зуботехнічною лабораторією DentalArt. Наші німецькі партнери допоможуть Вам вирішити найскладніші завдання протезування зубів. Коронки, вініри, умовно-знімні конструкції, виконані в лабораторії DentalArt,завжди високоестетичні, дуже надійні і втілюють у собі багаторічні традиції німецької стоматології.

Фонетичні тести

Вимова звуків має прямий зв'язок з взаємовідносинами між зубами, губами та язиком. У результаті створення реставрацій може порушитися вимова. Для визначення деяких функціональних і естетичних параметрів в нашій клініці використовують фонетичні проби, завдяки яким пацієнт має можливість ідеально відкоригувати дикцію на етапі виготовлення провізорних реставрацій. Фонетичні проби являють собою надійний засіб для оцінки естетичних і функціональних показників, а також допомагають визначити правильне положення, висоту коронок зубів і міжальвеолярну відстань.