Послуги

Вініри

ЩО ТАКЕ ВІНІРИ?

Вініри являють собою тонкі пластинки, що кріпляться до передньої поверхні зубів для покращення їх зовнішнього вигляду. Вони часто виготовляються з кераміки або композитних матеріалів, які приклеюються до ваших зубів.
Випадок №1
Пацієнтці не подобались форма, колір, розмір зубів, що викликало комплекси при розмові. Зуби мали патологічне стирання. Спостерігалась виражена асиметрія обличчя.
Після санації порожнини рота були виготовлені тимчасові коронки на обидві щелепи. Потім були остаточно узгоджені форма і колір зубів, зняті відбитки, які були відправлені в зуботехнічну лабораторію.
Через 8 днів були виготовлені цільнокерамічні коронки окремо на кожний зуб, які після примірки були фіксовані в порожнині рота.
Реабілітація порожнини рота цільнокерамічними коронками була проведена в короткий термін і повністю задовольнила вимоги пацієнтки.
Реабілітація порожнини рота цільнокерамічними коронками була проведена в короткий термін і повністю задовольнила вимоги пацієнтки.

КОЛИ ПОТРІБНІ ВІНІРИ?

1. Вініри можуть бути використані при різноманітних дефектах зубів у фронтальній ділянці, якщо Вас не влаштовує їх форма і розмір.
2. Для відновлення зламаних передніх зубів та таких, що раніше ендодонтично лікувалися.
3. При лікуванні передніх зубів з гіпоплазією емалі.
4. Зміна кольору зубів, спричинена травмою, лікуванням кореневих каналів, флюорозом.
5. Закриття невеликої щілини (діастема, треми) між двома зубами.
Випадок №2
Пацієнтка звернулась в стоматологічну клініку з проханням зробити красиві білосніжні зуби.
Після санації ротової порожнини, затвердження форми і кольору, були зняті відбитки для виготовлення цирконієвих повноанатомічних коронок на обидві щелепи.
Впродовж восьми робочих днів були виготовлені зубні коронки, які після примірки і затвердження пацієнткою були фіксовані в порожнині рота.
Пацієнтка залишилась дуже задоволена естетичним і функціональним результатом тотального протезування повноанатомічними цирконієвими коронками.

ПРОТИПОКАЗАННЯМИ ДЛЯ ВІНІРІВ Є НАСТУПНІ КЛІНІЧНІ СИТУАЦІЇ:

1. Погана гігієна порожнини рота.
2. Зуби, що потребують глибокого підясеневого відновлення.
3. Атипове оклюзійне навантаження, наприклад, бруксизм.
4. Відсутність достатньої кількості зубної тканини для фіксації вініра.
5. Наявність великих фотополімерних реставрацій.
Випадок №3
Молода дівчина звернулась до нас в стоматологічну клініку з метою отримати красиві зуби і можливість відкрито посміхатись.
Перед лікарями стояло завдання санувати ротову порожнину, узгодити форму, колір зубів і виготовити керамічні реставрації на обидві щелепи.
Після того, як пацієнткою був схвалений план лікування, стоматологи розпочали роботу з гігієнічних і терапевтичних процедур. Далі були виготовлені тимчасові зубні коронки, відповідні до форми і морфології майбутніх зубів.
Наступним етапом було зняти остаточні відбитки і передати в роботу зуботехнічній лабораторії. Зубні техніки впродовж 10 днів виготовили керамічні реставрації, які після примірки і узгодження з пацієнтом були фіксовані в порожнині рота.
Весь процес реабілітації після процедури встановлення цільнокерамічних реставрацій тривав близько трьох тижнів.
Пацієнтка отримала красиву білосніжну посмішку і повністю задоволена результатом лікування зубів.

ВАРТІСТЬ ВІНІРІВ

Вінір (техніка фарбування)
7 700 грн
Вінір (техніка пошарового нанесення)
11 000 грн

ЯК ВСТАНОВЛЮЮТЬСЯ ВІНІРИ

Виготовлення традиційних зубних вінірів зазвичай включає в себе шліфування борами частини зуба в межах емалі, приблизно 0,3-0,5 мм. Це незворотна процедура, яка може бути трохи болісною, і часто потребує місцевої анестезії. Після фіксації керамічних вінірів впродовж декількох тижнів може зберігатись підвищена чутливість зубів. Найбільшою перевагою вінірів є покращення зовнішнього вигляду ваших зубів, надання Вам яскравої та рівної посмішки.
Вініри можуть знаходитися у роті більше 15 років.
ОНЛАЙН-ЗАПИС
ОНЛАЙН-ЗАПИС

    Перший крок до красивої, здорової посмішки починається із зустрічі з Вами.

    ДОГЛЯД ЗА ВІНІРАМИ

    AACD (Американська академія косметичної стоматології) пропонує чистити вініри зубною ниткою так само, як і власні зуби. Необхідно щоденно чистити зуби і використовувати неабразивну фтористу зубну пасту. Обмежити вживання кави, червоного вина та інших продуктів, що можуть викликати плями.
    Ми рекомендуємо кожні 3 місяці проходити професійну чистку у гігієніста. Майте на увазі, що настане момент, коли вініри необхідно буде замінити (через 15 років і більше), незалежно від того, наскільки гарно Ви за ними доглядаєте. Але правильна гігієна порожнини рота допоможе їм протриматись якомога довше.