Послуги

Вініри

ЩО ТАКЕ ВІНІРИ?

Вініри являють собою тонкі пластинки, що кріпляться до передньої поверхні зубів для покращення їх зовнішнього вигляду.

Вони часто виготовляються з кераміки або композитних матеріалів, які приклеюються до ваших зубів.

Відповідаючи на запитання, чи можна ставити вініри на нерівні зуби, варто розуміти, які задачі виконує протезування вінірами в стоматології. Вініри і найтонші люмініри являють собою спеціальні керамічні накладки, що миттєво змінюють усмішку.

Накладки приховують незначні дефекти емалі, дарують сліпучий блиск і впевненість у собі.

Вініри можуть вирішити проблему незначної кривизни зубів, наприклад, у разі їх скупченості або міжзубних проміжків. Однак, мікропротезування не допомагає при патологічному прикусі, на відміну від брекет-систем, ретейнерів, трейнерів. Не дивлячись на високу вартість однієї одиниці вініру, метод має цілий ряд недоліків. Тому перед встановленням необхідно уточнити доцільність накладання керамічних накладок.

Випадок №1
Пацієнтці не подобались форма, колір, розмір зубів, що викликало комплекси при розмові. Зуби мали патологічне стирання. Спостерігалась виражена асиметрія обличчя.
Після санації порожнини рота були виготовлені тимчасові коронки на обидві щелепи. Потім були остаточно узгоджені форма і колір зубів, зняті відбитки, які були відправлені в зуботехнічну лабораторію.
Через 8 днів були виготовлені цільнокерамічні коронки окремо на кожний зуб, які після примірки були фіксовані в порожнині рота.
Реабілітація порожнини рота цільнокерамічними коронками була проведена в короткий термін і повністю задовольнила вимоги пацієнтки.
Реабілітація порожнини рота цільнокерамічними коронками була проведена в короткий термін і повністю задовольнила вимоги пацієнтки.

КОЛИ ПОТРІБНІ ВІНІРИ?

1. Вініри можуть бути використані при різноманітних дефектах зубів у фронтальній ділянці, якщо Вас не влаштовує їх форма і розмір.
2. Для відновлення зламаних передніх зубів та таких, що раніше ендодонтично лікувалися.
3. При лікуванні передніх зубів з гіпоплазією емалі.
4. Зміна кольору зубів, спричинена травмою, лікуванням кореневих каналів, флюорозом.
5. Закриття невеликої щілини (діастема, треми) між двома зубами.
Випадок №2
Пацієнтка звернулась в стоматологічну клініку з проханням зробити красиві білосніжні зуби.
Після санації ротової порожнини, затвердження форми і кольору, були зняті відбитки для виготовлення цирконієвих повноанатомічних коронок на обидві щелепи.
Впродовж восьми робочих днів були виготовлені зубні коронки, які після примірки і затвердження пацієнткою були фіксовані в порожнині рота.
Пацієнтка залишилась дуже задоволена естетичним і функціональним результатом тотального протезування повноанатомічними цирконієвими коронками.

ПРОТИПОКАЗАННЯМИ ДЛЯ ВІНІРІВ Є НАСТУПНІ КЛІНІЧНІ СИТУАЦІЇ:

1. Погана гігієна порожнини рота.
2. Зуби, що потребують глибокого підясеневого відновлення.
3. Атипове оклюзійне навантаження, наприклад, бруксизм.
4. Відсутність достатньої кількості зубної тканини для фіксації вініра.
5. Наявність великих фотополімерних реставрацій.
Випадок №3
Молода дівчина звернулась до нас в стоматологічну клініку з метою отримати красиві зуби і можливість відкрито посміхатись.
Перед лікарями стояло завдання санувати ротову порожнину, узгодити форму, колір зубів і виготовити керамічні реставрації на обидві щелепи.
Після того, як пацієнткою був схвалений план лікування, стоматологи розпочали роботу з гігієнічних і терапевтичних процедур. Далі були виготовлені тимчасові зубні коронки, відповідні до форми і морфології майбутніх зубів.
Наступним етапом було зняти остаточні відбитки і передати в роботу зуботехнічній лабораторії. Зубні техніки впродовж 10 днів виготовили керамічні реставрації, які після примірки і узгодження з пацієнтом були фіксовані в порожнині рота.
Весь процес реабілітації після процедури встановлення цільнокерамічних реставрацій тривав близько трьох тижнів.
Пацієнтка отримала красиву білосніжну посмішку і повністю задоволена результатом лікування зубів.

ВАРТІСТЬ ВІНІРІВ

Вінір (техніка фарбування)
12 000 грн
Вінір (техніка пошарового нанесення)
22 000 грн

ЯК ВСТАНОВЛЮЮТЬСЯ ВІНІРИ

Виготовлення традиційних зубних вінірів зазвичай включає в себе шліфування борами частини зуба в межах емалі, приблизно 0,3-0,5 мм. Це незворотна процедура, яка може бути трохи болісною, і часто потребує місцевої анестезії. Після фіксації керамічних вінірів впродовж декількох тижнів може зберігатись підвищена чутливість зубів. Найбільшою перевагою вінірів є покращення зовнішнього вигляду ваших зубів, надання Вам яскравої та рівної посмішки.
Вініри можуть знаходитися у роті більше 15 років.
Онлайн - запис
Онлайн - запис

    Перший крок до красивої, здорової посмішки починається із зустрічі з Вами.

    Або

    ДОГЛЯД ЗА ВІНІРАМИ

    AACD (Американська академія косметичної стоматології) пропонує чистити вініри зубною ниткою так само, як і власні зуби. Необхідно щоденно чистити зуби і використовувати неабразивну фтористу зубну пасту. Обмежити вживання кави, червоного вина та інших продуктів, що можуть викликати плями.

    Ми рекомендуємо кожні 3 місяці проходити професійну чистку у гігієніста. Майте на увазі, що настане момент, коли вініри необхідно буде замінити (через 15 років і більше), незалежно від того, наскільки гарно Ви за ними доглядаєте. Але правильна гігієна порожнини рота допоможе їм протриматись якомога довше.

    МЕТОДИ ВИГОТОВЛЕННЯ ВІНІРІВ

    Існує декілька основних методів виготовлення вінірів:

    1. Пошарове виготовлення. Кожен шар наноситься на спеціальну фольгу, яка покриває гіпсову модель зуба пацієнта. Керамічна маса наноситься тонкими шарами, щоб забезпечити максимальну натуральність і прозорість виробу. Після того, як шари нанесені, макет обпалюється в печі і покривається новим шаром маси. В подальшому вінір приміряють пацієнту і за необхідності коректують нюанси.
    Пошарове виготовлення.
    2. Композитні вініри. З цією метою лікар знімає відбитки з зубів, з яких виготовляють гіпсові моделі. Після того композит піддається світловій обробці ультрафіолетом. В подальшому кожна пластина полірується, шліфується і відправляється для остаточного встановлення. За необхідності проводиться корекція.
    Композитні вініри.
    3. Застосування 3D технологій. Один з популярних та інноваційних методів виготовлення моделей вінірів. Сканер зчитує інформацію з підготовленого до реставрації зуба, розраховує необхідні параметри пластини і виточує готову модель на спеціальному обладнанні. Основний плюс – достовірність розрахунків, висока точність результатів, швидкість виготовлення.
    Застосування 3D технологій.
    1. Що таке вініри? Вініри – це керамічні або композитні пластинки, що замінюють лицьову, а іноді бокову і жувальну поверхню зовнішнього шару зуба. Вініри покликані коректувати форму і колір зуба та є альтернативою повної коронки у випадках, коли потрібне лише часткове препарування зуба. Зуб, що відновлений вініром, крім підвищення естетичності, набуває міцності, так як готова конструкція фіксується адгезивно і створює подобу моноліту.
    2. Показання і протипоказання для встановлення вінірів Показання: незадовільна естетика зубів, що проявляється у зміні кольору, наявності плям, поверхневих дефектів емалі, стирання, сколів, наявність великих міжзубних проміжків (діастем і трем), викривлені зуби, старі реставрації, що змінили колір.
    3. На які зуби ставлять вініри? За наявності показань можна встановлювати керамічні реставрації на будь-які зуби, в яких зупинений каріозний процес, якщо такий був.
    4. Вирівнювання зубів вінірами Вініри дозволяють усунути дефекти форми зубів і скоригувати невеликий нахил і поворот, однак, варто пам’ятати, що чим більше зуб «не на місці», тим більше зубних тканин необхідно прибрати, щоб «зрівняти» з рештою. Іноді, щоб не йти на великі жертви, варто розглянути варіант пришвидшеної ортодонтичної корекції.
    5. Як ставлять вініри? Вініри фіксуються на зуби «адгезивно», іншими словами – приклеюються. Такий спосіб фіксації вважається винятково надійним. За деякими даними, сила адгезії класичного вініра, коли препарування здійснювалось у межах вестибулярної емалі, може бути навіть дещо вища, ніж та, з якою сама емаль утримується на зубі. Багато в чому від цього залежить і термін служби, який, як правило, складає 10-15 років і більше.
    6. Коли можна використовувати вініри? Вініри рекомендують використовувати за відсутності серйозних пошкоджень зуба, так як вініри покривають лише передню частину зуба. Вініри можна використовувати, коли ви хочете виправити колір зубів, форму або положення зубів, розмір зубів, щоб зменшити відстань між зубами або щоб компенсувати сколи ріжучих країв зубів.
    7. Чи є шкода для зубів від вінірів? Немає нічого краще, ніж здоровий, доглянутий, красивий, неторканий ні часом, ні інструментом зуб. Але якщо він далекий від ідеального, а особливо якщо нездоровий? По суті, коли лікування виконане з урахуванням підходів класичної стоматології, то мова йде про реабілітацію зубів, а не про нанесення шкоди за рахунок компромісу між красою та функцією. Зрозуміло, щоб врахувати можливі наслідки, зважити ризик і оцінити переваги необхідно пройти клінічне обстеження, після чого будуть дані відповіді на питання, що залишились і картина стає повною.
    8. Скільки днів необхідно для виготовлення вінірів? В залежності від клінічної ситуації ми виготовимо Вам вініри впродовж 3-8 днів.
    Цю послугу надають лікарі:
    Головний лікар. Стоматолог-хірург вищої категорії, стоматолог-ортопед