Новини

Участь Галини Матіюк у V з’їзд Асоціації Ортодонтів України

kes_news_380x275_03

28-29 жовтня 2016 року почав роботу Другий Український Ортодонтичний Конгрес, в рамках якого відбувся V з’їзд Асоціації Ортодонтів України. 

Тематика Конгресу «Інноваційні підходи в лікуванні та профілактиці ортодонтичного лікування».

Ортодонт нашої клініки, Галина Матіюк,  мала чудову можливість прослухати  доповіді найкращих міжнародних спеціалістів з питань теоретичної та практичної ортодонтії, ортогнатичної хірургії  та остеопатії, світові тенденції, міждисциплінарні підходи до ортодонтичного лікування.

Президент Всесвітньої Федерації Ортодонтів Алан Р Тан розповів про правові аспекти: ризики, відповідальність, шляхи їх вирішення в ортодонтичній практиці.

Екс-президент Європейського Ортодонтичного Товариства  Єва Чохровська привела доказові випадки по темі «Ретиновані зуби: ортодонтична  екструзія чи транс-альвеолярна трансплантація».

Ортодонтична дисципліна все більше пов’язує й інші науки, що стають невід’ємною ланкою для успішного лікування. Ілія Россо з Греції доповіла про «Оклюзійні відношення, як елемент стабільності стоматогнатичної системи». Бурхливо розвивається симбіоз ортодонтії з остеопатією. В сучасному світі лікування суглобів все частіше пов’язане з патологією прикусу, формування прикусу  в великій мірі пов’язане з розвитком скелета, м’язів. Про все це доповідав лектор з Франції Мішель Клозад в своїй лекції «Ортопостуродонтія: невролгічна та постуральна концепція».

Про нові горизонти орто-фаціальної хірургії розповів професор із Іспанії Федеріко Ернандес Альфаро.

Професор Др. Ануп Сонди та Др. Галина Матіюк
Професор Др. Ануп Сонди та Др. Галина Матіюк