facebook
123
Посміхнисьсвоємууспіху
Посміхнисьсвоємууспіху
Patient Service Patient Service
print_header

fsd

Зубні імпланти – повноцінна заміна втраченого кореня

Руйнування зубного кореня призводить до неможливості встановлення зубного протезу. Варіантів вирішення проблеми заміни втраченого зуба є два. Перший – це встановлення мосту на два сусідніх зуби. Проте цей метод може призвести до того, що з часом почнуть руйнуватися і вони, тобто встановлення мосту лише відстрочує проблему, до того ж ця конструкція може бути незручною.

Другий варіант – встановити зубні імпланти Київ. Сучасні технології дозволяють створити надійну основу для встановлення коронки, не відмінну за відчуттями від справжнього зуба. Завдяки імплантації пацієнт може забути про проблему на все життя. Титанові імпланти Київ вживлюються в щелепну кістку і функціонально повністю замінюють корінь, що неможливо при встановленні мостів. Річ у тому, що за відсутності навантаження кісткова тканина в місці відсутнього зуба починає атрофуватись.

Показання для встановлення імплантатів

Ми рекомендуємо нашим пацієнтам встановлювати зубні імпланти Київ як за відсутності одиничних зубів, так і цілого зубного ряду. Технологія імплантації дозволяє встановлювати повну зубну дугу всього на чотирьох імплантатах – немає необхідності ставити імплантат для кожного відсутнього зуба.

Встановлювати імпланти Київ можна у віці після припинення росту скелету. Конструкція на імплантатах має найвищу надійність і слугуватиме все життя незалежно від віку установки. Сама процедура проводиться під місцевою анестезією. Матеріал імпланту – титан, найміцніший метал, з якого виготовляють також і протези суглобів. За статистикою, алергія на титан зустрічається приблизно у 0,01% пацієнтів. Якщо це Ваш випадок – ми пропонуємо не менш надійні альтернативні варіанти з цирконію.

Діагностика і встановлення

Під час першого візиту лікар вислухає ваші побажання і проведе об’ємну томографію щелепно-лицьового відділу. Це допоможе створити трьохвимірну модель зубного ряду і визначити наскільки щільною є кісткова тканина,що розташована в місці імплантування. Візуалізується розташування м’яких і нервових тканин, кровоносних судин і визначається найбільш відповідне місце вживлення. Потім ми індивідуально підбираємо імплантат. Після цього ви приїжджаєте до нас і ми під місцевим наркозом, абсолютно без болю встановлюємо його.

Для того щоб записатися на первинний прийом до стоматолога, подзвоніть або напишіть нам.