facebook
123
Посміхнисьсвоємууспіху
Посміхнисьсвоємууспіху
Patient Service Patient Service
print_header

fsd

Імплантація зубів: подаруй собі красиву посмішку

Втрата зуба більше не є постійною проблемою – така послуга як імплантація зубів в Києві дозволить Вам повністю відновити зубний ряд, як з функціональної, так і з естетичної точки зору. Ми пропонуємо встановлення дентальних імплантатів , які вживлюються в кісткову тканину замість втраченого кореня зуба. Вони можуть встановлюватись як у верхню, так і в нижню щелепу. Імплантація є надійною основою для подальшого протезування – встановлення зубних коронок, знімних або незнімних протезів.

З яким матеріалом ми працюємо

Коли мова йде про таку послугу як імплантація зубів клініка естетичної стоматології віддає перевагу тільки найбільш надійним і сучасним матеріалам з гіпоалергенними властивостями. Найкращими є дентальні імплантати з титану – металу, який дуже часто використовується в хірургії, відмінно приживається і має дуже довгий строк служби.

Як відбувається встановлення

Імплантати зубів Київ підбираються індивідуально після проведення томографії і створення трьохвимірної моделі щелепи. Сам процес відбувається абсолютно безболісно та з використанням місцевої анестезії.

Після встановлення імплантати відмінно зростаються з кістковою тканиною і підтримують її у функціональному стані. Річ у тому, що кісткова тканина за відсутності навантаження на неї з часом атрофується і руйнується. Конструкція імплантату створює навантаження на кістку, завдяки чому вона продовжує розвиватись і зберігати свій рельєф. Така імплантація зубів Київ називається остеоінтеграцією.

Чому встановлення зубного імплантату вигідніше встановлення мостів

Ми радимо звертати увагу саме на імплантацію, адже хоч ця процедура і більш дороговартісна ніж встановлення мостоподібного протезу, однак вона повністю замінює зуб. В той же час міст, встановлюваний на два сусідніх зуби, з часом починає руйнувати і їх. Результатом цього може стати необхідність заміни цілої ділянки зубного ряду в 5-7 річній перспективі.

Імплантація зубів Київ – вартість залежить від складності та об’єму. Звертайтесь до нас, записавшись на первинний прийом будь яким зручним способом.