facebook
123
Посміхнисьсвоємууспіху
Посміхнисьсвоємууспіху
Patient Service Patient Service
print_header

fsd

Що таке імплантація зубів і які особливості процедури

Дентальний імплантат – це титановий (рідше з інших металів) штифт, який вживлюється в кісткову тканину щелепи і виступає як повноцінна заміна втраченого кореня зуба. Своєчасна імплантація зубів Київ відгуки дозволяє уникнути деформації кісткової тканини, яка за відсутності навантаження починає атрофуватись. Тому чим раніше ви звернетесь до нас задля встановлення імплантату після втрати кореня, тим  вищою буде ймовірність успіху, яка в середньому складає 99% для цієї процедури.

Як проводиться імплантація

Після первинного огляду ми обов’язково проведемо комп’ютерну томографію щелепного ряду. Трьохвимірна діагностика допомагає точно встановити форму і щільність кісткової тканини, і визначити яким чином краще провести процедуру.

Встановлення проводиться під місцевою анестезією. Якщо пацієнт бажає, і для цього відсутні медичні протипоказання, можливе введення в медикаментозний сон. Після вживлення на імплантат можна встановлювати знімні або незнімні протези та коронки за вибором пацієнта.

Особливості технології

Одиничний імплантат встановлюється для одного відсутнього зуба. У разі, якщо відсутня повна  зубна дуга, можливе встановлення всього чотирьох імплантатів для знімного протезу зубного ряду і до 8 – для незнімного. Імплантація зубів Київ відгуки для кожного окремого зуба не потрібна.

Матеріал для виготовлення імплантатів – титан, гіпоалергенний і міцний метал. У випадку наявності у пацієнта алергії на титан (менше 0,01% пацієнтів) ми пропонуємо декілька інших варіантів, зокрема цирконій. При правильному догляді, за індивідуально розробленою для кожного пацієнта програмою, імплантат слугує впродовж всього життя.

Імплантація чи встановлення мосту?

Встановлення на сусідні з відсутнім зуби мостоподібного протезу – процедура більш дешева, ніж імплантація. Однак з часом такий протез починає руйнувати зуби, на яких встановлений. У підсумку можлива ситуація, за якої буде необхідним протезування цілого зубного ряду. До того ж міст може завдавати пацієнту незручностей, тоді як імплантат відчувається так само, як і рідний зуб.

Звертайтеся до нас будь яким зручним способом!