facebook
123123
Посміхнисьсвоємууспіху
Посміхнисьсвоємууспіху
Patient Service Patient Service
print_header

fsd

Обладнання

Клініка естетичної стоматології має саме передове обладнання.

1. Операційне крісло.
Операційний зал (місце, де проходять різні амбулаторні операції у ротовій порожнині) відрізняється від стоматологічного кабінету обладнанням, меблями, режимом роботи і т.д. Операційна в клініці обладнана спеціальним ергономічним кріслом, що дозволяє проводити тривалі втручання в стані седації (хірургічного сну). Крісло легко стерилізується і працює автономно. 

2 . Операційний світильник.
Проводити імплантацію і кістково-пластичні операції необхідно під потужним, якісним освітленням. Операційна зала обладнана хірургічний світильником Mach M3, виробництва Німеччини.

3. Стоматологічні установки.
Усі лікувальні та ортопедичні кабінети клініки обладнані сучасними італійськими стоматологічними установками Stern Weber.

4. Лазерна установка.
Фахівці клініки широко використовують італійський неодимовий лазер DMT для наступних маніпуляцій: висічення вуздечок, естетична корекція ясен, стерилізація кореневих каналів, у пародонтології і т.д.

5. Дентальний мікроскоп.
В нашій клініці є можливість надання стоматологічної допомоги, використовуючи операційний мікроскоп Seiler Evolution XR6, який дає збільшення зображення в 20-30 разів. Лікар - ендодонт (фахівець, що займається лікуванням кореневих каналів) виконує всі стоматологічні маніпуляції тільки з використанням операційного мікроскопа. Застосування мікроскопа дає можливість максимально зберегти здорові тканини зуба при лікуванні карієсу та його ускладнень, дозволяє досягти максимальної точності та естетики при виконанні прямих і непрямих реставрацій. При лікуванні ускладнень карієсу мікроскоп полегшує пошук кореневих каналів їх обробку та обтурацію пломбування.

6. П'езохірургічний апарат.
В останні роки в клініці для низької травматичності та  більшої ефективності при кістково - пластичних втручаннях, застосовується п'езохірургія (робота з кістковою тканиною за допомогою ультразвуку). Наша операційна обладнана італійським п'езохірургічним апаратом Mectron, найсучаснішим пристроєм в хірургії.

7. Клінічний набір Candulor.
Клінічний набір Candulor - комплект допоміжних інструментів, що дозволяє ідеально позиціонувати зуби в правильному положенні по відношенню один до одного, підібрати ідеальну форму зуба та виготовити чудову ортопедичну конструкцію при повній або частковій втраті зубів.

8. Завдяки комп'ютерним програмам, фахівці клініки зможуть точно скласти план лікування, правильно розмістити необхідну Вам кількість імплантатів і віртуально продемонструвати всі етапи лікування.

Стерилізація у клініці.
Стерилізація інструментарію, обладнання та приміщення проводиться згідно з нормами санітарно-епідеміологічної служби. Кожен багаторазовий інструмент проходить багаторазову антисептичну обробку, автоклавування, упаковку в стерильні пакети. Контроль стерилізації клініки проводиться за допомогою індикаторів якості стерилізації, а також один раз на тиждень СЕС проводить забір повітря на стерильність і перевірку якості стерильності інструментарію. У клініці естетичної стоматології, згідно стандартам Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я, запроваджено програму з обробки інструментарію та кабінетів «Анти- СНІД», «Анти- гепатит В».