facebook
Фінальний результат
Посміхнисьсвоємууспіху
Посміхнисьсвоємууспіху
Patient Service Patient Service
print_header

fsd

Імплантологічне лікування пацієнтки зі значною втратою зубів внаслідок ускладненого карієсу

Пацієнтка із США звернулась до нас в клініку за стоматологічною допомогою. Вона впродовж життя відчувала страх лікувати зуби. Об’єктивно більшість зубів були зруйновані нижче лінії ясен, зуби, що залишилися були уражені карієсом. Пацієнтка відчувала великий комплекс під час розмови, соромилась посміхатись. Бажання пацієнтки було отримати гарну посмішку, можливість повноцінно жувати і за рахунок зубів змінити форму обличчя. Після узгодження плану лікування стоматологи розпочали реабілітацію ротової порожнини. 

Стоматологами було проведено наступне лікування: під внутрішньовенною седацією (стан сну під час операції) були видалені зуби, що залишилися, встановлені 6 зубних імплантатів на верхній щелепі і 6 зубних імплантатів на нижній щелепі, в той же день фіксовані тимчасові коронки.

Через 4 місяці були зняті відбитки і виготовлені повно анатомічні цирконієві коронки Prettau (Zirkonzahn) на обидві щелепи, які кріпились до зубних імплантатів за допомогою гвинтової фіксації.

4 місяці по тому повторний  візит до стоматолога для контрольного огляду і деконтамінації (гігієнічна процедура) показав стабільний результат.

Пацієнтка залишилась дуже задоволеною результатом протезування, швидкістю лікування і відсутністю дискомфорту на проміжних етапах лікування.