Розклад роботи клініки
 
м.Київ, вул.Паторжинського, 14
+38 0 (44) 230-83-88
+38 0 (44) 238-60-33
+38 0 (44) 238-60-31

e-mail: kes1@i.com.ua
skype: Kes klinika
Пн-Пт9-00 : 19.30
Сб9-00 : 18.00
Ндвихідний
© 2008-2018 Клініка Естетичної Стоматології

> > Навігаційна імплантація з використанням хірургічного шаблону

Навігаційна імплантація з використанням хірургічного шаблону

Імплантологічне лікування є оптимальним рішенням при втраті власних зубів. Якщо імплантати встановлені правильно, то вони будуть служити як справжні корені зубів і функціонувати все життя.

Для такого результату в нашій клініці велику увагу приділяють детальному плануванню імплантологічного лікування пацієнтів.

Новітня програма 3-D планування SMOP (Швейцарія) дозволяє правильно розмістити імплантати і прогнозувати результат протезування ще до початку лікування. А виготовлені за складеним планом індивідуальні хірургічні шаблони надають можливість хірургу ідеально точно та без розрізів встановити імплантати.

Програма SMOP розроблена відділенням стоматології в Університеті Цюріха і є базовою для навігаційної імплантології університету (www.swissmeda.com).

Планування Вашої імплантації проходить суворий контроль фахівцями у відділенні стоматології в Швейцарії. Інженерний відділ Swissmeda самостійно розробляє дизайн шаблону. У складних клінічних випадках ми зможемо для Вас отримати консультативний висновок провідних стоматологів університету в Цюріху.

 

 

Стан ротової порожнини на момент звернення пацієнта в клініку

 


Хірургічний шаблон Guide виготовлений з використанням програми 3 -D планування SMOP (Швейцарія)

 

Пацієнт запротезований цільнокерамічними коронками з опорою на імплантати

____________________________

 

____________________________

 

____________________________


Навігаційна імплантація з застосуванням хірургічних шаблонів SMOP
часто дає можливість використовувати кісткову тканину, яка залишилась на 100%, таким чином, що немає необхідності в додатковому збільшенні кістки. Тим не менше, в випадках сильної втрати кістки ми звертаємось до кісткової пластики.

Через ризик інфікування матеріалу та алергічних реакцій, ми використовуємо, для  створення кісткової тканини, як правило, кістку самого пацієнта, взяту з донорських ділянок аутокістки (власної кістки) з одним з кращих американських кістковопластичних матеріалів компанії Biomet 3i. Ми застосовуємо найсучасніші методики Tissue Engineering та властиві тілу людини фактори росту, які ми отримуємо з крові пацієнта в умовах нашої клініки.

Які переваги Ви отримаєте, пройшовши імплантологічне лікування у нас з використанням цієї системи:

1. Вам будуть встановлені імплантати  з ідеальною точністю. У цьому випадку можна говорити про довгостроковий прогноз лікування і довічний термін служби імплантатів.

2. Ми зможемо без помилок встановити імплантати під правильним кутом по відношенню до майбутніх зубів. Це має велике значення для функціонування імплантатів та естетичного результату.

3. Ми гарантовано уникнемо травми судин і нервів, що є дуже серйозним ускладненням.

4. Завдяки цьому методу, імплантація буде проведена без хірургічного розрізу, подальшого відшаровування і ушивання слизової оболонки ротової порожнини. При такому підході у Вас будуть мінімальні больові відчуття і набряк. Процедура хірургічної операції значно коротша.

5. Правильно встановлені імплантати дозволять виготовити ідеальну ортопедичну конструкцію з опорою на імплантати з простою та зручною для Вас гігієною.

 

 

Версія для друку
© Розробка сайту AMT.
© Дизайн VIS-A-VIS design agency, 2008.