Розклад роботи клініки
 
м.Київ, вул.Паторжинського, 14
+38 0 (44) 230-83-88
+38 0 (44) 238-60-33
+38 0 (44) 238-60-31

e-mail: kes1@i.com.ua
skype: Kes klinika
Пн-Пт9-00 : 19.30
Сб9-00 : 18.00
Ндвихідний
© 2008-2018 Клініка Естетичної Стоматології

> > Реставрація та відновлення зубів

Реставрація та відновлення зубів

Під реставрацією зубів розуміється їх повернення, а також покращення їх форми, кольору та функції.

В залежності від бажаного результату, особливостей прикусу, вихідного стану зубів застосовуються прямий і непрямий методи їх відновлення.

Для прямої реставрації застосовуються композитні матеріали. Вони наносяться пошарово, моделюються і  тверднуть за зубі за допомогою засвічування. При цьому на жувальних зубах  краще за все застосовувати спеціальні дуже міцні композити, в той час як для передніх більш важливими є оптичні властивості матеріалу. В наш час це найпоширеніший спосіб швидкого відновлення зубів.

Чим більший об’єм реставрованої частини зуба, тим значнішими будуть зовнішні впливи та усадка самого матеріалу. Саме тому для максимального періоду служби  часто застосовують непрямий метод.

Скарга пацієнтки: незадовільний
стан фотополімерних реставрацій
фронтальних зубів

____________________________

 

Вигляд до початку лікування
____________________________

 


Кінцевий результат
____________________________

Непряма реставрація  виготовляється в лабораторії і фіксується  уже в готовому вигляді. Як правило, матеріалом слугує сучасна цільна кераміка, яка зовнішньо не відрізняється від власного зуба.

Варіанти реставрацій при цьому варіюють від найменших і найтонших – керамічні «пломби», накладки  (onlay), вініри, до таких, що покривають зуб з декількох сторін –полукоронки (overlay), коронки. Цей варіант реставрацій виділяється винятковою точністю, міцністю,  відсутністю усадки, зміни кольору та блиску.

Мета будь-якої реставрації – відновити функціональність та естетику зубів, продовжити  вітальність і період  їх служби. Тому ми прагнемо використовувати всі найкращі з відомих на сьогодні методик, направлених на це.  Дентальний мікроскоп полегшує контроль цілковитої очистки зуба від залишків карієсу перед реставрацією,  при цьому допомагає провести менш травматичне препарування.
Антисептична обробка та ізоляція допомагають зберегти тканини зуба під реставрацією незміненими на довгі роки, що в більшості випадків створює умови для  довічної їх служби.
 

Версія для друку
© Дизайн VIS-A-VIS design agency, 2008.