Розклад роботи клініки
 
м.Київ, вул.Паторжинського, 14
+38 0 (44) 230-83-88
+38 0 (44) 238-60-33
+38 0 (44) 238-60-31

e-mail: kes1@i.com.ua
skype: Kes klinika
Пн-Пт9-00 : 19.30
Сб9-00 : 18.00
Ндвихідний
© 2008-2018 Клініка Естетичної Стоматології

> > Вініри

Вініри

Ортопедична реабілітація - відновлення втрачених зубів або їх фрагментів підготовчими реставраціями, незнімними конструкціями (вініри Киів, вкладки, коронки, мостовидні протези) які розташовуються на своїх зубах або імплантатах) і знімними конструкціями (часткові повні знімні протези, іммедіат-протези, бюгельні протези).

виниры Киев   виниры Киев   виниры Киев

Пацієнтка звернулася зі скаргами на зміну кольору старих фотополімерних реставрацій у фронтальній ділянці верхньої щелепи. Її не влаштовувала форма зубів і  вигляд усмішки на фото. Бажанням пацієнтки було мати гарні, білі зуби. За колірною шкалою вона вибрала найбіліші зуби. Після моделювання нової форми зубів в комп'ютерній програмі DSD (Digital Smile Desing) ми розпочали створення "нової посмішки"
___________________________
 
Зубними техніками була виготовлена нова форма зубів, яку ми перенесли в порожнину рота до початку обточування зубів під керамічні вініри. Форма повністю задовольнила пацієнтку. Після чого ми приступили до обточування зубів і зняття відбитків. У цей же день їй були виготовлені тимчасові вініри
___________________________
 
Пацієнтка проживає за кордоном. Її проханням було виготовити вініри протягом тижня. Вініри були виготовлені і фіксовані в порожнині рота протягом п'яти робочих днів. Результат пацієнтку повністю задовольнив

___________________________
         
виниры Киев        

Завдяки візуалізації нової посмішки в комп'ютерній програмі і в порожнині рота до початку втручання і злагодженої роботи нашої команди, нами в короткі терміни був досягнутий чудовий результат по естетичній реабілітації зубів верхньої щелепи
___________________________
     


         

У клініці розроблена методика виготовлення первинних підготовчих реставрацій (коронок), які можуть бути знімними або незнімними і будуть надані відразу після видалення зубів, імплантації, препаровки зубів під незнімні ортопедичні конструкції. Ці коронки характеризуються гарною естетикою і функціональністю.

   


У Пацієнтки патологічна стираємість: старі пломби, які необхідно замінити; дисколорит зубів

___________________________

 
Стан порожнини рота після протезування суцільнокерамічними коронками та вінірами
___________________________
 
Результат роботи Пацієнтку повність задовольнив

___________________________
         
       

Результат роботи Пацієнтку повність задовольнив
___________________________
     


         

Для зміни форми і кольору вітальних (живих) зубів у фронтальній ділянці застосовується один з найскладніших видів протезування  (керамічні накладки на зуби, що мають товщину 0,3 - 0,5 мм). Вініри функціонально надійні і мають чудовий естетичний результат. Використання дентального мікроскопа для обробки зуба під вінір, вкладку, коронку дозволяє зробити роботу дуже точною і довговічною.

Керамічні, композитні та золотовмісні вкладки показані при втраті тканин зуба в бокових ділянках.

Коронки покривають зуб повністю або є складовою частиною імплантату. У клініці використовуються цільнокерамічні коронки, цільнокерамічні коронки на каркасі за методикою CAD/CAM, золотовмісні з використанням гальванічного методу і металокерамічні коронки з вмістом нікелю, кобальту, хрому.

Якщо неможлива імплантація, а також в якості первинної ортопедичної конструкції, використовуються знімні протези.
 

   

Пацієнт звернувся зі скаргами на стерті зуби, численні сколи ріжучих країв
___________________________

 
Головним побажання Пацієнта було мати гарні, білі зуби. Нами було запропоновано реконструкція керамічними вінірами
___________________________
 
Після узгодження форми і кольору, були виготовлені і фіксовані керамічні вініри на обидві щелепи

___________________________
         
       

Результат роботи Пацієнта повністю задовольнив
___________________________
     


         

Клініка співпрацює з німецькою зуботехнічною лабораторією DentalArt. Наші німецькі партнери допоможуть Вам вирішити найскладніші завдання протезування зубів. Коронки, вініри, умовно-знімні конструкції, виконані в лабораторії DentalArt, завжди високоестетичні, дуже надійні і втілюють у собі багаторічні традиції німецької стоматології.

Фонетичні тести

Вимова звуків має прямий зв'язок з взаємовідносинами між зубами, губами та язиком. У результаті створення реставрацій може порушитися вимова. Для визначення деяких функціональних і естетичних параметрів в нашій клініці використовують фонетичні проби, завдяки яким пацієнт має можливість ідеально відкоригувати дикцію на етапі виготовлення провізорних реставрацій. Фонетичні проби являють собою надійний засіб для оцінки естетичних і функціональних показників, а також допомагають визначити правильне положення, висоту коронок зубів і міжальвеолярну відстань.

Версія для друку
© Дизайн VIS-A-VIS design agency, 2008.