Розклад роботи клініки
 
м.Київ, вул.Паторжинського, 14
+38 0 (44) 230-83-88
+38 0 (44) 238-60-33
+38 0 (44) 238-60-31

e-mail: kes1@i.com.ua
skype: Kes klinika
Пн-Пт9-00 : 19.30
Сб9-00 : 18.00
Ндвихідний
© 2008-2018 Клініка Естетичної Стоматології

> > Публікації > Ортодонтичне лікування лінгвальними брекетами

Ортодонтичне лікування лінгвальними брекетами

У нашій клініці впроваджено новий напрямок ортодонтії, що інтенсивно розвивається - це система лінгвальних брекетів «Incognito».

Це система, в якій брекети і дуги зроблені спеціально для кожного пацієнта.

Вся апаратура виготовляється із застосуванням суперсучасної технології CAD/CAM. Модель планованого результату сканується за допомогою 3-Д сканеру, після чого комп'ютер моделює дизайн брекетів. Брекети і дуги повністю індивідуалізовані і визначаються конкретною патологією.

Брекети виготовляються з золота на платформі, яка точно прилягає до зуба. Саме на ній накопичується наліт, тому утворення карієсу навколо брекета зведено до мінімуму. Лінгвальні розташування брекетів покращує комфорт пацієнтів, так як багато потенційних пацієнтів соромляться або не можуть через певний дрес-код на роботі носити вестибулярні брекети.

   


Лікар Галина Матіюк в процесі постановки лінгвальних брекетів
____________________________

 
Перший етап постановки

____________________________
 
Брекети зафіксовані

____________________________
         

 

       

Введення дуги
____________________________
     


         

 

Відмінні результати досягаються з мінімальним використанням механіки в кінці лікування. Лікар індивідуально робить вигин для певних зубів.

Як і в вестибулярній системі так і в лінгвальній є деякі незручності на первісній стадії. Це невеликі дефекти дикції і можливо натирання язика.

Через короткий час проходить процес адаптації і пацієнт починає помічати, що на стадії нівелювання вже відбулося деяке вирівнювання зубного ряду.

При скупченості зубів без патології скелетного типу використовують систему «Incognito leit». Вирівнювання відбувається від 4 до 8 місяців. Брекети фіксують від ікла до ікла, або від премоляру до премоляру.

У складних випадках при лікуванні лінгвальною системою застосовуються також додаткові апарати, як і в вестибулярній системі.

Також в нашій клініці ми використовуємо інші системи лінгвальних брекетів.

 

 

← назад  |  22.04.2013
Версія для друку
© Дизайн VIS-A-VIS design agency, 2008.